EXTRALIGA MUŽI - SEMIFINÁLE PLAY OFF 2012 - 2. zápas

Termín stretnutia: 1. 4. 2012 o 10:00:00

Úvodná stránka
 obsah sa aktualizuje každých 15 sekúnd...

60.min
dôležité info
Trenčania drámu už nepripustili a tak sa radovali z víťazstva - 8:5 a z vedenia v sérií - 2:0.
59.min
1.FBC TN

Ďalšia obrovská šanca z palice Žáka.
59.min
1.FBC TN
gól
Zdá sa, že hráči spod hradu Matúša Čáka definitívne rozhodujú o víťazstve, keď a individuálne presadil Seriš - 8:5.
58.min
1.FBC TN
gól
Domáci hráči ukazujú svoje veľké odhodlanie za víťazstvom a po štandardnej situácií zvyšoval Poruban, asistoval Zeliezka - 7:5.
58.min
DRAGONS

Nepríjemná strela Mádera zo štandardnej situácie letí tesne nad.
58.min
1.FBC TN
gól
Tri minúty do konca zápasu Trenčania opäť nakláňajú misky váh na svoju stranu po krásnom sóle Žáka - 6:5.
56.min
DRAGONS
gól
Je tu vyrovnanie. Pri strate loptičky v obrane Trenčína sa strelou presadil Máder - 5:5.
55.min
1.FBC TN

Domáci tvoria tlak, ale hosťujúci brankár je proti.
54.min
DRAGONS
trest
Po nepremenenom nájazde nasleduje presilovka pri vylúčení Bereša za sekanie.
54.min

Serišovi sa podarilo dostať loptičku za chrbát Menczera, no rozhodca gól neuznal kvôli vráteniu loptičky smerom dozadu.
54.min

Seriš aktérom nájazdu
54.min
1.FBC TN
Nariadené trestné strielanie pre Trenčín.
52.min
1.FBC TN

Sólo domáceho kapitána zakončené iba do hrude Menczera.
51.min
DRAGONS
gól
Bratislavčania dokázali využiť početnú výhodu po necelej minúte, keď po krížnej prihrávke Bereša sa presadil Paulikovič - 5:4.
50.min
1.FBC TN
trest
Obranný faul Kiačika potrestaný dvomi minútami.
49.min

Presilovka Dragonsu nevyužitá, aj napriek veľkému tlaku pred domácou svätyňou.
47.min
1.FBC TN
trest
Vylúčený domáci Žák za sekanie.
45.min
DRAGONS
gól
Dragons sťahuje náskok domácich na dvojgólový rozdiel zásluhou Lím, asistoval Paulikovič - 5:3.
44.min
DRAGONS

Dragons si vyžiadal oddychový čas.
44.min
1.FBC TN
gól
Piaty gól Trenčína zaznamenáva kapitán Kovalčík po milimetrovej asistencií Ondrášika - 5:2.
41.min
DRAGONS
trest
Za sekanie išiel na trestnú lavicu hosťujúci obranca Máder.
41.min
1.FBC TN
gól
Po 33 sekundách navyšoval domáce skóre Seriš strelou do pravého horného rohu bratislavskej bránky - 4:2.
40.min
Po druhom dejstve teda platí skóre zápasu - 3:2.
38.min

Presilovka bez žiadnej výraznejšej šance na domácej strane a tak ostáva nevyužitá.
36.min
DRAGONS
trest
Ďalšia domáca presilovka, tentokrát vylúčený Weis za sekanie.
34.min
1.FBC TN
gól
Domáca presilovka využitá. Po chybnej rozohrávke drakov sa krásnym gólom prezentoval Poruban - 3:2.
33.min
DRAGONS
trest
Vylúčený hosťujúci útočník Benedig za sekanie.
31.min
DRAGONS

Škarupa v dobrej príležitosti na skórovanie, no Meszáros bol proti.
29.min
1.FBC TN

Na hracej ploche zostáva ležať Seriš, ktorý inkasoval úder hokejkou do tváre.
29.min

Pekným zákrokom sa prezentoval hosťujúci brankár, keď vychytal 100% šancu Porubana do odkrytej bránky.
28.min
1.FBC TN

Prudká strela Bulka a následná Kovalčíkova dorážka neskončila za chrbátom Menczera.
27.min
DRAGONS
trest
Oslabenie však netrvalo dlho, pretože na opačnej strane bol vylúčený Weis takisto za sekanie.
26.min
1.FBC TN
trest
Vylúčený domáci útočník Pavol Heleš za sekanie.
26.min
1.FBC TN
gól
Je vyrovnané. Seriš ideálne našiel Kovalčíka pred odkrytou bránkou a ten pohodlne vyrovnával - 2:2.
25.min
DRAGONS

Obrovský rozruch nastal pred domácou bránkou, keď sa Mészáros snažil vykopnúť loptu, ktorá smerovala priamo na bratislavského hráča, no ten netrafil odkrytú bránku.
24.min
1.FBC TN

Domáci opäť s množstvom striel na bránku, no bez efektívnej koncovky.
23.min
1.FBC TN

Kapitán Kovalčík v obrovskej šanci osamotený pred brankárom, no strela letela vysoko nad.
21.min

Domáci stále v početnej nevýhode pri vylúčení Petra Heleša.
21.min
1.FBC TN

Hneď v úvodných sekundách druhého dejstva sa pokúšal Bulko prepasírovať loptičku spoza bránky za Menczera.
Po prvej tretine teda hostia z Bratislavy vedú - 1:2. Za domácich skóroval Ondrášik, za hostí zatiaľ Benedig, Bereš.
20.min
DRAGONS
gól
Dragons prvýkrát v tejto sérií sa dostáva do vedenia, keď sa v predbránkovom priestore presadil dôrazný kapitán Bereš - 2:1.
20.min
1.FBC TN
trest
Presilovka však pre Trenčanov netrvala dlho, pretože bol vylúčený Peter Heleš za sekanie v útoku.
19.min
DRAGONS
trest
Vylúčený hosťujúci Martinák za sekanie pri šanci Kovalčíka.
18.min
DRAGONS
gól
Tri sekundy po návrate Ondrášika sa im však podarilo vyrovnať, keď z uhla vymietol pravý horný roh Mészárosovej bránky Benedig, asistoval Bereš - 1:1.
18.min

Drakom sa presilovka nepodarila využiť aj zásluhou výborne brániaceho Lajčiaka, ktorý likvidoval ich prihrávky.
16.min
1.FBC TN
trest
Ondrášik vylúčený za sekanie.
13.min
1.FBC TN
gól
Skóre zápasu otvára krásnou individuálnou akciou s jednoručným lobom brankára Ondrášik - 1:0.
12.min

Hostia opäť pod tlakom, no všetky vážnejšie akcie končia na pozornej obrane Dragonsu.
8.min

Domáci Kiačik v ťažkom zakončení jednou rukou, no tesne vedľa.
8.min

Technická strela Kovalčíka nezaskočila Menczera a tak sa stav nemenil.
4.min

Obrovská šanca Seriša, no v poslednej chvíli mu uskočila loptička z čepele.
3.min
1.FBC TN

Na opačnej strane mali možnosť na otvorenie gólového účtu najskôr Poruban a neskôr Kiačik.
2.min
DRAGONS

Prvú vážnejšiu šancu mal hosťujúci Beňo, no jeho strela z uhla nerobila Mészárosovi problém.

Dnešný duel rozhoduje dvojica rozhodcov Varga, Smatana.
1.FBC TN

1 FBC Trenčín: Mészáros - Lamačka, Bulko - Kovalčík, Heleš Pe. , Seriš
DRAGONS

Dragons: Menczer - Bluska, Glonec - Škarupa, Paulikovič, Weiss

O malú chvíľu sa nám začne druhý semifinálový zápas, kde domáci Trenčín hostí bratislavských drakov. V trenčianskej zostave figuruje už aj Peter Heleš na druhej strane pribudli oproti včerajšiemu zápasu Bluska, Beňo, Bereš, Lím a Košík. Pre informáciu môžme doplniť, že prvý zápas skončil lepšie pre Trenčanov, keď sa radovali z víťazstva - 8:3. V druhej dvojičke zvádzajú boje o finále tímy Hurikán Bratislava a Florko Košice. Ich prvé vzájomne meranie síl dopadlo lepšie pre hostí, ktorí zvíťazili na bratislavskej palubovke - 3:5.