Kovalčíkova strela končí na brvne domácej bránky.

DRAGONS
gól
Domáci znižujú po góle Blusku - 3:5.
52.min

Prítomní diváci majú možnosť sledovať určite atraktívny florbal. Hra je veľmi vyrovnaná s množstvom šancí na oboch stranách.
50.min
1.FBC TN
gól
Trenčania sa dostávajú na koňa. Lajčiak vybojoval loptu a všetko zobral na svoje ramená. Pohodlne položil brankára Menczera a posúva hostí bližšie k finále - 2:5.
48.min

Hra sa prelína zo strany na stranu, no brankári v stopercentnom nasadení.
47.min
1.FBC TN
gól
Trenčania v dvojgólovom náskoku po prudkej strele Straku - 2:4. Presilovka hostí využitá.
46.min
DRAGONS
trest
Domáci Benedig vylúčený na dve minúty za hrubosť.
45.min
1.FBC TN

Klobučník azda čaruje v bránke. Ďalšia 100 % šanca končí na nohe hosťujúceho brankára.
44.min

Po strele Blusku Klobučník znovu pozorný.
43.min
DRAGONS

Pekné technické parádičky teraz predviedol Paulikovič.
42.min
1.FBC TN

Lajčiak sa ideálne natlačil pred bránku, no backhandové zakončenie vysoko nad.
41.min

Začiatok tretej tretiny a oslabenie Trenčína.
40.min
Koniec druhej časti. Domáci hráči odchádzajú do šatní s jednogólovým mankom, no začiatkom tretieho dejstva budú mať početnú výhodu o jedného hráča.
40.min
1.FBC TN
trest
Vylúčený Peter Heleš za sekanie.
39.min
1.FBC TN

Hostia sa dokázali ubrániť.
37.min
1.FBC TN
trest
Vylúčený hosťujúci Kiačik za hrubosť + osobný trest.
36.min
DRAGONS

Draci v miernej prevaha neustále na trenčianskej polovici.
35.min

Po strate lopty v obrane sa opäť vyznamenal Klobučník zoči-vočí Škarupovi.
34.min
1.FBC TN
gól
Kovalčík posiela hostí opäť do vedenia po asistencií Petra Heleša - 2:3.
33.min
1.FBC TN

Výborný defenzívny zákrok Straku a následne jeho prudká strela končí na maske Menczera. Trenčanom sa presilovka nepodarila využiť.
33.min
1.FBC TN

Lajčiak v zakončení, no tesne nad.
32.min
DRAGONS

Nebezpečná strela Benediga vo vlastnom oslabení.
31.min
DRAGONS
trest
Zbytočné vylúčenia domáceho kapitána Bereša za nešportové správanie.
30.min
DRAGONS

Obrovská šanca domácich, na konci ktorej zvonila tyč Klobučníkovej bránky po zakončení Škarupu.
28.min

Hra z oboch strán začína byť veľmi tvrdá a miestami až zákerná.
28.min
1.FBC TN

Zeliezka z otočky našiel nekrytého Porubana, no ten netrafil odkrytú bránku.
24.min
1.FBC TN

Ďalšia strela, tentokrát z palice Kovalčík, ale domáci brankár opäť v pohotovosti.
23.min
1.FBC TN

Šanca Bielika, no jeho strela skončila iba na ramene brankára Menczera.
21.min

Domáci: Menczer - Bluska, Glonec - Lím, Paulikovič, Škarupa... Hostia: Klobučník - Lamačka, Bulko - Heleš Pa. , Heleš Pe. , Kovalčík
Práve sa nám skončila prvá tretina za stavu - 2:2.
20.min
DRAGONS
gól
Dôrazná hra pred bránku prináša ovocie a tak Dragons zrovnáva stav zápasu zásluhou Benediga - 2:2.
20.min
DRAGONS

Pri strele Beňa vytiahol Klobučník čarovný zákrok jednou rukou.
19.min
1.FBC TN

Domáci pod tlakom pri útočení prvej formácie hostí.
16.min
1.FBC TN
gól
Krásny výhod brankára Klobučníka na osamoteného Kiačika a ten posiela hostí do vedenia - 1:2.
12.min
1.FBC TN

Porubanovu strelu zastavila až prilba domáceho brankára.
11.min

Po zákroku na Kovalčíka a následný náraz na lavičky, ktoré sú za mantinelmi museli usporiadatelia vyniesť lavičky mimo priestory blízke hracej plochy.
11.min
1.FBC TN

Kapitán Kovalčík ostáva ležať po súboji v rohu ihriska.
8.min
1.FBC TN

Tvrdú strelu Straku likviduje pozorný Menczer.
7.min
DRAGONS

Tri prudké strely z palíc domácich, no ani jednu nemusel hosťujúci brankár Klobučník likvidovať.
6.min
1.FBC TN
gól
Zeliezka ideálne našiel pred bránkou Porubana a ten zrovnáva stav zápasu - 1:1.
5.min
DRAGONS
gól
Skóre zápasu otvárajú domáci draci, keď strelou od polovice ihriska prekonal Klobučníka Čachan - 1:0.
4.min
1.FBC TN

Po Porubanovej strele zvoní tyčka na domácej bránke.
2.min
1.FBC TN

Prvá vážnejšia šanca hostí zo štandardnej situácie.
1.min

Práve sa nám začal tretí semifinálový zápas medzi Dragons Bratislava a ŠK 1. FBC Trenčín.

DRAGONS BratislavaŠK 1.FBC Trenčín

DISKUSIA

Zápas je skončený. Diskusia už nie je možná !

Oficiálne stránky klubu - Športový klub 1.FBC Trenčín | Všetky práva vyhradené © 2010 Miroslav Sága a ŠK 1.FBC Trenčín.
Upozornenie : Doslovne ani čiastočné preberanie tohto materiálu nie je povolené bez predchádzajúceho písomného povolenia Miroslava Ságu a ŠK 1.FBC Trenčín.
Mapa stránok | © F.M.C.-systém 2001-2010  |   powered by Slovanet a.s.