EXTRALIGA MUŽI - FINÁLE PLAY OFF 2012 - 3. zápas

Termín stretnutia: 21. 4. 2012 o 17:30:00

D: FBO FLORKO Košice

H: ŠK 1.FBC Trenčín

Úvodná stránka
 obsah sa aktualizuje každých 15 sekúnd...

Treba poďakovať výbornej diváckej kulise, ktorá vytvárala výbornú atmosféru počas celého zápasu. Vďaka patrí aj trenčianskym fanúšikom, ktorí nelenili a prišli podporiť svojich aj na východ Slovenska!!!
60.min
1.FBC TN
dôležité info
Vážení diváci je tu koniec. Trenčín dokázal zvíťaziť na palubovke Košíc a ujať sa vedenia v sérií - 2:1 na zápasy.
60.min
1.FBC TN
gól
Dvanásty gól hostí pridáva po perfektnej nahrávke z obrany Kiačik - 7:12.

Posledná minúta!!!
58.min
FLORKO
trest
Florko je absolútne mimo s nervami a likviduje hráčov Trenčína. Na dve minúty ide sedieť Dugas za hrubosť.
58.min
FLORKO
trest
Vylúčený domáci Petroci za hrubosť.
57.min
FLORKO

Košičania teraz začali hrať veľmi zákerne a atakujú Trenčanov v každej možnej pozícií.
56.min
1.FBC TN
gól
Trenčania predvádzajú výbornú hru a nenechávajú sa vyviesť z miery domácimi hráčmi. Strela Ondrášika skončila za chrbátom Konečného - 7:11.
55.min
1.FBC TN
gól
Nádherná súhra Kovalčíka so Serišom. Krížnou nahrávkou našiel Seriš pred bránkou kapitána hostí a ten nemal problém navýšiť opäť na trojgólový rozdiel - 7:10.
54.min
FLORKO
trest
Dvojminútový trest dostáva Vrábeľ za vrazenie na mantinel.
54.min
FLORKO
gól
Aktér nájazdu úspešný a tak znižuje na - 7:9.
54.min
1.FBC TN
trest
Hosťujúci Žák fauloval pred bránkou Jakuba Blaška. Rozhodcovia nariadili trestné strieľanie, na ktoré sa postaví Jakub Konečný.
53.min
1.FBC TN
gól
Lajčiaková individuálna akcia zakončená Žákom - 6:9.
53.min
1.FBC TN

Klobučník sa opäť vyznamenal. Jakub Blaško mal stopercentnú šancu z malého bránkoviska, no mladý brankár bol proti.
51.min

Oba celky stiahli hru na dve pätice, z čoho vyplýva aj vyššie tempo zápasu.
49.min
1.FBC TN

Lajčiak v šanci a následná Porubanova šanca nepremenená.
48.min
FLORKO

Petroci v obrovskej príležitosti nedokázal prekonať sediaceho hosťujúceho brankára.
46.min
FLORKO
gól
Košičania však pohotovo odpovedali po necelej polminúte hry zásluhou kapitána Blaška - 6:8.
46.min
1.FBC TN
gól
Trenčania predviedli krásny protiútok. Pri úniku už bolo avízované vylúčenie na prenikajúceho Porubana, ktorý neskôr našiel Zeliezku a ten do odkrytej bránky nemal problém - 5:8.
46.min
FLORKO

Vrábeľ vyslal na Klobučník nepríjemnú strelu, no Klobučník si s ňou poradil.
44.min
1.FBC TN
gól
Hostia po prvýkrát v dvojgólovom vedení. Lajčiak našiel pred bránkou Zeliezku a ten navyšoval skóre Trenčína - 5:7.
43.min
1.FBC TN

Zaskočený Klobučník do posledného okamihu nevedel kde má loptu, nakoniec mu ju z pod nôh vytiahol Kovalčík.
43.min
1.FBC TN

Pekná sólová akcia obrancu Ondrášika.
41.min

Začiatok tretej tretiny je tu a hneď aj tyčka po strele Konečného.
40.min
Koniec druhej časti, po ktorej vyhrávajú hráči 1. FBC jednogólovým náskokom - 5:6.
40.min

20 sekúnd do konca. Pri lopte domáci.
39.min
1.FBC TN
gól
Spolupráca Kovalčík - Seriš dnes vynikajúca. Seriš uzatvára svoj zápasový hattrick - 5:6.
38.min

Hráči 1. FBC si tvoria tlak, no nevedia sa dostať do zakončenia.
37.min
1.FBC TN

Helešovu strelu domáci brankár vytlačil nad.
36.min
1.FBC TN
gól
Znovu blesková rozohrávka Trenčína, tentokrát zakončujúci Lajčiak - 5:5.
36.min
1.FBC TN

Peter Heleš v obrovskej šanci nedokázal prestreliť ležiaceho Konečného.
35.min
1.FBC TN

Perfektný zákrok Klobučníka pri strele Kováča.
35.min
FLORKO
gól
Domáci na koni. Zo štandardky sa presadil Kopčák - 5:4.
34.min
FLORKO
gól
Segľa sa najlepšie zorientoval pred hosťujúcou bránkou a vyrovnáva stav zápasu - 4:4.
33.min
1.FBC TN

Straka z malého bránkoviska míňa dorážkou z voleja.
30.min
1.FBC TN
gól
Rýchla rozohrávka Trenčína na Kovalčíka, ktorý našiel na veľkom bránkovisku Seriša, ten vymiešal Konečného a prízemnou strelou posiela hostí opäť do vedenia - 3:4.
29.min
FLORKO

Segľa teraz pekne vyzvŕtal hosťujúcu obranu, no jeho technické zakončenie Klobučník prečítal.
27.min
1.FBC TN
gól
Výborné priestorové videnie Kovalčíka, ktorý našiel backhandom pred bránkou Seriša a ten nekompromisne zrovnával stav zápasu - 3:3.
26.min
FLORKO
gól
Strata lopty Trenčína v útočnom pásme a následný protiútok zakončený strelou Petrociho popod ruku Klobučníka - 3:2.
25.min

Zaváhanie Bulka mohol potrestať Petroci, no v koncovke zlyhal.
25.min

Hra sa prelína zo strany na stranu bez vážnejšej šance.
22.min
FLORKO
gól
Zoči-voči Klobučníkovi sa presadil domáci útočník Kováč - 2:2.
21.min

Začalo sa nám druhé dejstvo.
20.min
V posledných sekundách ešte Klobučník vytiahol pohotový zákrok a tak sa odchádza do šatní za stavu - 1:2.
20.min
1.FBC TN

Žáková dorážka zo vzduchu letí nad.
20.min

Posledná minúta prvej tretiny.
18.min

Obrovský rozruch na oboch stranách. Najprv vytiahol výborný obranný zákrok domáci Vrábeľ pri čistej gólovej prihrávke Zeliezku a následne na opačnej strane Bulko vyťahoval loptu azda z brankovej čiary zo vzduchu.
18.min
1.FBC TN

Hosťujúci Žák nedokázal trafil skákajúcu loptu pred brankárom.
17.min
1.FBC TN

Kovalčík si ideálne vyšliapol z rohu, no nedokázal trafiť bránku.
16.min
FLORKO

Konečný v čistej šanci z malého bránkoviska netriafa loptičku.
15.min
1.FBC TN
gól
Hostia sa dostávajú do vedenia strelou Ondrášika - 1:2.
14.min
1.FBC TN

Nacvičený signál Kovalčíka so Serišom domáci brankár prečítal.
13.min

Domáci sa dokázali ubrániť.
11.min
1.FBC TN

Strakova delovka tesne mimo a následne aj Helešova.
11.min
FLORKO
trest
Domáci opäť v oslabení. Tentokrát vylúčený Petroci za vrazenie na mantinel.
10.min

Teraz stála šťastena na hosťujúcej strane, keď sa lopta odrazila od ramena Vrableca a tesne minula bránku.
9.min
1.FBC TN
gól
Presilovková strela Pavla Heleša od polovice ihriska bola tečovaná domácim hráčom pred bránkou a skončila za chrbátom Konečného - 1:1.
9.min
FLORKO
trest
Dvojminútový trest pre domáceho Kopčáka za blokovanie hokejky.
8.min
1.FBC TN

Pavol Heleš v šanci, ale jeho strela nenarobila problémy domácemu Konečnému.
6.min
FLORKO

Hráči Košíc dobre zatvorili Trenčanov, no ich strely lietali mimo brány. Hostia v plnom počte.
4.min
FLORKO

Dobrý presilovkový signál domácich, no Petroci netrafil loptičku.
4.min
1.FBC TN
trest
Vylúčený hosťujúci Poruban za blokovanie hokejky.
4.min
FLORKO

Strela košického obrancu tesne vedľa.
3.min

Oba celky začali veľmi zostra.
1.min
FLORKO
gól
33 sekúnd hry a máme tu prvý gól zápasu. Chybu v obrane hostí trestá Dugas, asistoval Petroci - 1:0.

Domáci: Konečný - Vrábeľ, Kopčák - Dugas, Petroci, Konečný J.

Úvodná formácia hostí: Klobučník - Straka, Heleš Pa. - Seriš, Heleš Pe. , Kovalčík

Dámy a páni vítame Vás pri sledovaní online textového prenosu z tretieho finálového zápasu medzi domácim Fbc Florko Košice a hosťujúcim ŠK 1. FBC Trenčín.

FBO FLORKO KošiceŠK 1.FBC Trenčín

DISKUSIA

Zápas je skončený. Diskusia už nie je možná !

Oficiálne stránky klubu - Športový klub 1.FBC Trenčín | Všetky práva vyhradené © 2010 Miroslav Sága a ŠK 1.FBC Trenčín.
Upozornenie : Doslovne ani čiastočné preberanie tohto materiálu nie je povolené bez predchádzajúceho písomného povolenia Miroslava Ságu a ŠK 1.FBC Trenčín.
Mapa stránok | © F.M.C.-systém 2001-2010  |   powered by Slovanet a.s.