Výbornú atmosféru vytvárajú trenčianski fanúšikovia, ktorí prekričali ostatných divákov v hľadisku.
54.min
1.FBC TN
gól
Kovalčík vybehol z trestnej lavice, dostal prihrávku z obrany a backhandom navyšuje na trojgólový rozdiel - 4:7.
52.min
gól
Nariadené trestné strielanie pre Trenčín po faule na Lajčiaka. Seriš si postavil loptičku na stred a premieňa - 4:6.
52.min
1.FBC TN
trest
Vylúčený Kovalčík.
47.min

Košičania v plnom počte.
45.min
FLORKO
trest
Vylúčený domáci Kopčák za nadvihovanie hokejky.
43.min
1.FBC TN

Nebezpečná strela Porubana, ktorú domáci brankár vyrazil kolenom.
41.min

Máme tu tretiu tretinu.
40.min
Je tu koniec druhej časti, v ktorej sa hráčom Trenčína podarilo otočiť stav stretnutia a tak vedú - 4:5.
40.min
FLORKO
gól
Deväť sekúnd pred koncom sa doťahujú domáci hráči zásluhou teču Konečného - 4:5.
40.min
1.FBC TN
trest
30 sekúnd pred koncom vylúčený Žák za hru na zemi.
40.min
1.FBC TN
gól
Výborná práca Pavla Heleša, ktorý našiel pred bránkou Kovalčíka a ten posiela Trenčanov do dvojgólového vedenia - 3:5.
39.min

Loptu poväčšine kontrolujú hráči 1. FBC, no nevedia sa dostať do útoku cez pozornú obranu domácich.
38.min

Hra sa prelína zo strany na stranu bez zakončení.
36.min
1.FBC TN
gól
Kovalčík teraz ukázal svoju hráčsku veľkosť a vyškolil Konečného - 3:4.
32.min
FLORKO
gól
Kováč našiel na strede kapitána Blaška a ten strelou pri tyčku nedal šancu hosťujúcemu brankárovi - 3:3.
32.min
FLORKO

Klobučník výborný pri akcií Jakuba Blaška.
30.min
1.FBC TN
gól
Je tu obrad v zápase. Pavol Heleš vyslal strelu, ktorá sa odrazila k Žákovi a ten nekompromisne posiela hostí po prvýkrát do vedenia - 2:3.
30.min
1.FBC TN
gól
Seriš však svoju aktivitu potvrdil a ideálnou nahrávkou našiel Zeliezku, ktorý nemal problém do odkrytej bránky Košíc - 2:2.
29.min
FLORKO

Pekný zákrok rukou v podaní Konečného pri strele Seriša.
26.min
FLORKO

Nebezpečná strela Kováča, na ktorú neskoro reagoval hosťujúci brankár.
24.min
1.FBC TN

Obrovská chyba Pavla Heleša v obrane, ktorú hasil až pozorný Klobučník.
23.min
1.FBC TN

Výborná práca hosťujúceho Lajčiaka, ktorý vybojoval loptu pri útoku Petrociho.
21.min
1.FBC TN
gól
Trenčanom bolo azda v kabíne dohovorené. Po 38 sekundách hry znižoval kapitán Kovalčík - 2:1.
FLORKO

Máme tu koniec prvej časti, v ktorej mierne dominovali domáci hráči a preto aj vedú - 2:0.
20.min
1.FBC TN

Výborný obranný zákrok Zeliezku, ktorý zachytil prihrávku na zakončujúceho Dugasa z malého bránkoviska.
20.min

Posledná minúta prvej tretiny.
18.min
FLORKO

Výborná práca Petrociho, ktorý obohral celú obranu domácich, no Dugas bol v koncovke nepresný.
17.min
1.FBC TN

Prekrásne sólo Žáka, ktorého v poslednom momente vychytal pozorný Konečný.

Za zmienku stojí aj absencia Lamačku v zostave Trenčanov. Skúsený obranca má poranené koleno a bol ošetrovaný aj na ortopédií v Košiciach.
16.min
1.FBC TN

Po súboji ostáva na palubovke ležať Peter Heleš a drží sa za koleno.
15.min
1.FBC TN

Prudká strela Ondrášika končí iba na hrudi Konečného.
13.min
1.FBC TN

Osamotený Peter Heleš sa nedokázal presadiť po štandardnej situácií Kovalčíka.
11.min
1.FBC TN

Najskôr Zeliezka a následne Poruban sa nedokázali presadiť pred domácim brankárom.
9.min
FLORKO
gól
Dôrazná hra Petrociho priniesla ovocie a posiela domácich do dvojgólového vedenia - 2:0.
8.min
FLORKO

V 100% šanci Petroci, no Klobučník si s jeho zakončením poradil.
7.min
FLORKO
gól
Zaváhanie obrancu Straku dokonale využila dvojica Konečný-Kováč, keď druhý menovaný bezproblémovo zakončoval do prázdnej bránky - 1:0.
7.min
1.FBC TN

Trenčania v plnom počte.
6.min
FLORKO

Dugas v obrovskej šanci šanci netrafil loptičku.
5.min

Pohotový zákrok Klobučníka po Konečného zakončení.
5.min
1.FBC TN
trest
Vylúčený Žák za nadvihovanie hokejky.
4.min
1.FBC TN

Nebezpečná strela Zeliezku, s ktorou si Konečný poradil.
3.min
FLORKO

Konečný v zakončení, no jeho strelu zblokoval obranca Heleš.
2.min

Košický útok výborne zatlačil hostí za bránkou.
1.min

Úvodné buly pre hostí z Trenčína.

Domáci: Konečný - Kopčák, Vrábeľ - Segľa, Dugas, Petroci

Hostia: Klobučník - Straka, Heleš Pa. - Kovalčík, Heleš Pe. , Seriš

Vítame Vás pri sledovaní štvrtého online textového prenosu finálovej série, kde domáci Fbc Florko Košice hostí ŠK 1. FBC Trenčín. Vo včerajšom zápase dokázaliTrenčania zdolať domácich pomerom - 7:12 a ujať sa v sérií - 1:2. Dnes majú teda hosťujúci hráči matchball.

FBO FLORKO KošiceŠK 1.FBC Trenčín

DISKUSIA

Zápas je skončený. Diskusia už nie je možná !

Oficiálne stránky klubu - Športový klub 1.FBC Trenčín | Všetky práva vyhradené © 2010 Miroslav Sága a ŠK 1.FBC Trenčín.
Upozornenie : Doslovne ani čiastočné preberanie tohto materiálu nie je povolené bez predchádzajúceho písomného povolenia Miroslava Ságu a ŠK 1.FBC Trenčín.
Mapa stránok | © F.M.C.-systém 2001-2010  |   powered by Slovanet a.s.