EXTRALIGA MUŽI - 1/4 FINÁLE PLAY OFF 2013 - 1. zápas

Termín stretnutia: 16. 3. 2013 o 17:00:00

D: ŠK 1.FBC Trenčín

H: ATU Košice

Úvodná stránka
 obsah sa aktualizuje každých 15 sekúnd...

Zajtrajší zápas o 16:00 budete taktiež môcť sledovať online na našom webe. Ďakujeme za pozornosť.

Prítomní diváci mohli sledovať duel hodný finále, výborny florbal na oboch stranách.
dôležité info
Je tu koniec...Trenčania sa radujú z víťazstva - 7:5.
60.min
ATU
trest
39 sekúnd pred koncom vylúčený Šefčík za sekanie.
60.min

Posledná minúta tretej časti
58.min
1.FBC TN
gól
Chyba v obrane potrestaná, Zeliezka strelou pod ruku nedal šancu brankárovi - 7:5.
58.min
1.FBC TN
gól
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL, po mele pred bránkou navyšuje Kovalčík - 6:5.
55.min
ATU
gól
Hostia sa opäť doťahujú, tentokrát zásluhou Halása - 5:5.
54.min

V oslabení výborne zachránil Bulko
53.min
1.FBC TN
trest
Opäť zbytočné vylúčenie Petra Heleša a dvojminútová presilovka Košíc.
53.min

Rozhodcovia opäť volajú kapitánov
52.min

Hrá sa krásny, dynamický florbal zo strany na stranu. Ten kto prišiel nemôže ľutovať.
48.min
ATU
gól
Hostia z Košíc sa doťahujú na rozdiel jedného gólu zásluhou Pelegrína - 5:4.
45.min
1.FBC TN

Backhandové zakončenie Ondrášika končí pod nohou Mazáka.
43.min
ATU

Výborná súhra Szaba a Gála. Strela však letí nad bránku domácich.
42.min
1.FBC TN

Osamotený Peter Heleš nedokázal prekonať hosťujúceho brankára.

Máme tu tretie dejstvo, buly pre hostí.
Máme tu koniec druhej tretiny. Domácim sa podaril vytvoriť dvojgólový náskok.
40.min
1.FBC TN
gól
Trenčín po chybnej rozohrávke hostí využíva prečíslenie, na konci ktorého bol Kiačik, asistoval Mandinec - 5:3.
39.min
1.FBC TN

Trenčania prečkali oslabenie.

Domácim sa zatiaľ darí vyhadzovať loptičku.
37.min
1.FBC TN
trest
Zbytočné vylúčenie Petra Heleša za hrubosť.
36.min
1.FBC TN

Branislav Mitucha je dnes pri streleckej chuti a pravidelne testuje pozornosť Mazáka.
33.min
1.FBC TN

Strela Pavla Heleša končí na brvne.
32.min

Hra je prerušená a rozhodcovia dohovárajú kapitánom, aby sa hra ukľudnila, pretože máme možnosť sledovať veľa agresívnych osobných súbojov
28.min
1.FBC TN
gól
Trenčania opäť navyšujú na jednogólový rozdiel, keď sa k odrazenej strele dostal Kiačik - 4:3.
27.min
ATU
gól
Hostia opäť zrovnávajú stav zápasu, keď sa spred bránky presadil Szabo, asistoval Pelegrín - 3:3.

Hra začína byť veľmi agresívna a tvrdá.
24.min
1.FBC TN

Domácim nebol uznaný platný gól, ktorý napriek zlému postaveniu rozhodcu nebol uznaný.
23.min
1.FBC TN

V sľubnej šanci sa ocitol Zeliezka, ktorý však nedokázal prepasovať loptu za chrbát košického brankára.
22.min
1.FBC TN

Nepríjemný faul na Mészárosa, ktorý obdržal ranu do hlavy z voleja od Pelegrína.
21.min
1.FBC TN

Trenčania vstúpili vo vysokom nasadení do druhej časti, keď Lajčiak ihneď testoval Mazákovú pozornosť.
Máme tu koniec prvej tretiny, v ktorej domáci vedú jednogólovým rodzielom - 3:2.
20.min

Rozhodcovia teraz pustili hru, podľa všetkého by malo byť nariadené trestné strieľanie v prospech Košíc, no situácia nebola ani odpískaná a preto sa hráči ATU pohoršujú.
20.min
1.FBC TN
gól
V čase 19:23 si Helešovi však reputáciu napravujú a mladší z dvojice Peter svojím druhým gólom v zápase posiela domácich opäť do vedenia - 3:2.

Posledná minúta prvej tretiny.
19.min
1.FBC TN

Bratská súhra Helešovcov opäť ostala nevyužitá.
18.min
1.FBC TN

Vo výbornej šanci sa ocitol Kiačik, ale ostala nevyužitá.
17.min
ATU
gól
Spred bránky sa presadil Szabo, ktorý pohotovo zrovnáva na - 2:2.
16.min

Hra je veľmi tvrdá a hráči si nedarujú ani meter palubovky.
15.min
ATU
gól
Radosť domácich však kazí Kročko, ktorý nedal Mészárosovi šancu a vymietol pravý horný roh bránky - 2:1.
15.min
1.FBC TN
gól
Svoju reputáciu si však napravuje a pri avizovanom vylúčení na samého seba zvyšuje skóre na - 2:0.
14.min
1.FBC TN

Peter Heleš sa individuálne dokázal predrať až pred brankára, ale jeho strela išla tesne nad.
13.min
1.FBC TN

Mitucha otestoval pozornosť brankára z diaľky, ktorý jeho strelu likvidoval rukou.
12.min
ATU

Výbornú hru predvádza Gál, ktorého trápi zranenie ruky, no aj napriek tomu vysiela nebezpečné strely na domácu svätyňu.
11.min

Menšie zaváhania v obrane domácich narobili značné problémy.
9.min
ATU

Z nenápadnej strely sa nakoniec vykľula, tvrdá rana v podaní Gála, ktorá končí na pravej tyčke Trenčína.

Hrá sa zo strany na stranu, zatiaľ ani jeden z tímov nemá viac z hry.
5.min
1.FBC TN
gól
Prvý gól zápasu strielajú domáci zásluhou pohotovej strely v podaní Romana Zeliezku, ktorý nedal brankárovi šancu - 1:0.
4.min
1.FBC TN

Krásny volej z otočky predviedol Lajčiak, no tesne minul bránku.
3.min
1.FBC TN

Prvá vážnejšia strela z palice Petra Heleša, ktorá končí na brankárovi, následná dorážka tesne vedla.

Máme tú úvod prvého štvrťfinálového zápasu, buly vyhrávajú domáci hráči...

1. FBC: Mészáros - Straka, Heleš Pa. - Kovalčík, Heleš Pe. , Lajčiak ATU: Mazák - Šefčík, Sabó - Kročko, Haláš, Živčák Rozhodcovia: Michal Tomáš, Roman Cíbik