Termín stretnutia: 17. 3. 2013 o 16:00:00

obsah sa aktualizuje každých 15 sekúnd...

Ďakujeme za pozornosť

Už najbližšiu sobotu budú mať k dispozícií prvý matchball na pôjde ATU Košice.
60.min
dôležité info
Máme tu záver zápasu, v ktorom domáci dokázali otočiť zápas z 1:3 na 10:3 a vedú v sérií - 2:0.

Minúta do konca zápasu
57.min

Radoslav Bielik na palubovke a v hale nastáva fanúšikovský ošiaľ.
56.min
1.FBC TN
gól
Desiaty gól pridáva Michal Podmanický, asistencia Lamačka - 10:3.
55.min
1.FBC TN
gól
Presilovkový gól domácich strieľa zo stredu ihriska Kovalčík, asistoval Klapita - 9:3.
54.min
ATU
trest
Hostinský vylúčený za vrážanie.
53.min
1.FBC TN
gól
Gólostroj domácich pokračuje, strelcom je opäť Peter Heleš - 8:3.
50.min
1.FBC TN
gól
Krásna akcia v podaní prvej formácie domácich. Straka v obrane vybojoval loptičku, posunul na Kovalčíka a ten do brejku vysunul Klapitu, ktorý vymiešal brankára - 7:3.
50.min

Prienik Halása končí vysoko nad.
49.min

Presilovka Trenčína nevyužitá.
48.min

Strela Bulka z diaľky tesne nad.
47.min
ATU
trest
Kročko vylúčený na dve minúty za sekanie.
46.min
1.FBC TN

Výborný zákrok Klobučníka pred osamoteným Kročkom.
45.min
1.FBC TN
gól
Trenčania pokračujú v efektivite. Šiesty gól pridáva Peter Heleš - 6:3.
44.min

Tvrdý projektil Pavla Heleša končí na Mazákovi.
43.min
1.FBC TN
gól
Domáci odskakujú na dvojgólový rozdiel po strele od polovice ihriska v podaní Bulka - 5:3.

Máme tu tretiu tretinu
Máme tu záver druhej časti, v ktorej sa domácim podarilo otočiť stav zápasu na - 4:3.
39.min
ATU
trest
Osobný trest 2+10min. dostáva Sabó.
38.min

Domáci sa dostávajú na koňa za podpory fanúšikov.
37.min
1.FBC TN
gól
V tej istej minúte nastáva zvrat v zápase. Prvýkrát sa do vedenia v zápase dostávajú Trenčania zásluhou Kiačika - 4:3.
37.min
1.FBC TN
gól
Presilovkový gól v podaní Kovalčíka, ktorý z voleja vypálil nechytateľne do pravého horného rohu - 3:3.
36.min
ATU
trest
Vylúčený Szabo za sekanie na strielajúceho Zeliezku.
35.min

Presilovka Košíc nevyužitá.
34.min

Po minúte oslabovky na lopte prevažne domáci.
33.min
1.FBC TN
trest
Domáci Ondrášik vylúčený na dve minúty za hrubosť.
33.min

Domáci teraz zatlačili hostí a dobíjajú bránku.
31.min

Máme za sebou polovicu zápasu a ani o jednom tíme sa nedá povedať, že má hernú prevahu.
30.min

Po Ondrášikovej strele zvoní pravá tyčka.
29.min
1.FBC TN
gól
Kiačik dostáva domácich na dostrel jedného gólu. Asistencia Zeliezka - 2:3.
29.min

V pretrvávajúcej dvojpočetnej presilovke domáci nič nevymysleli a tak sa stav nemení.
28.min
ATU
gól
Gál úspešný.
28.min
1.FBC TN
trest
Lajčiak na dve minúty za sekanie na prenikajúceho Dudoviča. Samostatné strielanie pre Košice. Gál si stavia loptičku.
28.min

Výborný zákrok nohou v podaní Mazáka.
27.min
ATU
trest
Druhý hráč Košíc na trestnej lavici. Kročko dve minúty za zdržovanie.
26.min
ATU
trest
Dve minúty dostáva Hostinský za hrubosť.
24.min
ATU

Tvrdú strelu Halása Klobučník kryje.
21.min

Lajčiakovu strelu vyráža Mazák ramenom.
21.min

Máme tu úvod druhej časti.
Máme tu koniec prvej tretiny, v ktorej sa hosťom podarilo vsietiť o jeden gól viac a tak vyhrávajú - 1:2.
20.min

Vo výbornej pozícií triafa Peter Heleš iba hosťujúceho brankára.
18.min

Po Zeliezkovej strele počuť masku Mazáka.
17.min
ATU
gól
Hostia opäť odskakujú na jednogólový rozdiel, keď sa pred bránkou presadil Szabo - 1:2.
14.min
gól
Svoju reputáciu si však napravili, keď sa presadil Kovalčík - 1:1.
14.min
1.FBC TN

Štandardná situácia v podaní domácich nevyužitá.
13.min

Trenčania sa herne trápia, nedarí sa im udržať dlhší čas na súperovej polovici a je cítiť nervozitu na paliciach.
12.min

Pekný zákrok v podaní Klobučníka pri 100% šanci Pelegrína.
11.min
1.FBC TN

Vo obrovskej šanci kapitán Kovalčík, ktorý zo vzduchu míňa prázdnu bránku.
9.min

Na Klobučníkovej bránke zvoní tyčka po Sabovej strele, na druhej strane v 100% šanci netrafil loptu Kiačik.
8.min
ATU
gól
Z nenápadnej akcie sa nakoniec vykľul gól. K Šefčíkovi sa dostala lopta a ten ju vo vzduchu trafil priamo do pravého horného rohu domácej bránky - 0:1.
7.min

Na lopte prevažne domáci, no bez efektivity.
4.min
1.FBC TN

Výborná súhra Kovalčíka s Lajčiakom končí tesne nad.
2.min
1.FBC TN

Ondrášik z bezprostrednej blízkosti strieľa tyčku.
1.min

Obrovská chyba v rozohrávke domácich, Pelegrín však nedokázal využiť toto zaváhanie.
1.min
1.FBC TN

Trenčania okamžite berú loptu Košičanom a dvomi strelami pohrozili hosťujúcu bránku.
1.min
Máme tu úvod zápasu, buly pre hosťujúci tím.

Rozhodcovia: Michal Tomáš, Roman Cíbik

1. FBC: Klobučník - Straka, Heleš Pa. - Kovalčík, Heleš Pe. , Lajčiak

ATU Košice: Mazák - Sabó, Šefčík - Živčák, Kročko, Halás

Doznela hymna a nastupujú úvodné formácie.

O malú chvíľu sa nám začne druhý štvrťfinálový zápas medzi domácim celkom ŠK 1. FBC Trenčín a hosťujúcim ATU Košice. Vo včerajšom zápase dokázali zvíťaziť domáci pomerom - 7:5 a tak sa ujať vedenia v sérií - 1:0.