EXTRALIGA MUŽI - SEMIFINÁLE PLAY OFF 2013 - 1. zápas

Termín stretnutia: 30. 3. 2013 o 16:00:00

Úvodná stránka
 obsah sa aktualizuje každých 15 sekúnd...

Zajtrajší zápas o 16:00 Vám opäť prinášame ONLINE. Tešíme sa na Vás.
dôležité info
Je koniec! Trenčania dokázali zvíťaziť v prvom zápase a ujať sa vedenia v sérií - 1:0.
60.min
FLORKO
trest
17 sekúnd pred koncom Blaško za sekanie na dve minúty.
60.min
1.FBC TN
gól
Definitíva v podaní Lajčiaka do prázdnej bránky - 8:5.

Minúta do konca.

Florko bez brankára..hrá sa 4 na 6.
59.min
1.FBC TN
trest
Pavol Heleš na dve minúty za sekanie.
58.min

Ondrášik iba do bočnej siete.
58.min

TIME-OUT Florko.
58.min
1.FBC TN
gól
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL. Kiačik posiela loptičku do odkrytej bránky - 7:5.
58.min

Diváci musia byť nadšení. Fantastický florbal pre oko diváka.
57.min

Konečný azda čaruje v bránke Florka.
56.min

Klapita výborný obranný zákrok.
55.min

Prudká strela Straku končí v rukách Konečného.
54.min

Domáci sa ubránili.
53.min

Zeliezka s Porubanom v prieniku, no v poslednej chvíli obranca zachytáva loptu.
53.min

Hostia v necelej dvojminútovej presilovke.
52.min
1.FBC TN
trest
Zbytočné vylúčenie Pavla Heleša za hrubosť.
52.min

Bulko s dvomi pokusmi tesne vedľa.
51.min
FLORKO
trest
Vrábeľ na dve minúty za nedovolené bránenie.
49.min
gól
Tentokrát treba vyzdvihnúť Bulka, ktorý famózne prečítal prihrávku Košíc, poslal dopredu Porubana a ten posiela domácich do vedenia - 6:5.
49.min

Teraz Klobučník podržal domácich, keď zlikvidoval tutovku Konečného.
48.min
gól
Pri avízovanom vylúčení sa presadzuje Poruban - 5:5.

Trenčania budú hrať presilovku.

Strela Straku tesne vedla
47.min

V samostatnom prieniku Lajčiak míňa bránku
47.min

Zeliezka predvádza výborné napádanie.
46.min

Hostia velice aktívni.
45.min
1.FBC TN
trest
Tesne pred uplynutím trestu Heleša ide na trestnú lavicu Ondrášik, tentokrát za opakované priestupky.
44.min
FLORKO

Segľa v 100% šanci netrafil z malého bránkoviska prázdnu bránku.
43.min
1.FBC TN
trest
Peter Heleš na dve minúty za sekanie.
43.min

Peter Heleš sa ideálne natlačil, ale jeho pokus končí na brankárovi.
43.min
1.FBC TN

Ondrášik nastreluje ruku Konečného.
42.min

Hostia sa ubránili a sú v plnom počte.

Presilovka domácich pokračuje
41.min

Máme tu začiatok tretej tretiny.
Koniec druhej časti.
40.min
FLORKO
trest
Konečný vylúčený za sekanie.

Diváci burácajú
39.min

Ďalšia šanca Porubana v oslabení, nato znova ten istý hráč míňa bránku.
39.min

Individuálna akcia Porubana končí azda na bránkovej čiare.
38.min
1.FBC TN
trest
Zeliezka vylúčený na dve minúty za držanie.
36.min
FLORKO
gól
Výborná strela švihom končí na ramenom Klobučníka - 4:5.
35.min
1.FBC TN

Lajčiak skúša pozornosť Konečeného strelou z voleja.
34.min
FLORKO
trest
Katlovnský na dve minúty za sekanie.
33.min

Krásny obojstranný florbal predvádzajú oba celky.
33.min

Hostia sa ubránili.
32.min

Strela Lajčiaka na helme Konečného, Poruban vysoko nad.
32.min

Domáci sa nevedia udržať na polovici súpera.
31.min
FLORKO
trest
Vylúčený Blaško za sekanie.
30.min
1.FBC TN
gól
V početnom oslabení strieľa vyrovnávajúci gól v samostatnom úniku Ondrášik - 4:4.
29.min

Hostia s množstvom striel, ale prvá obranná štvorica ustáva tlak.
28.min
1.FBC TN
trest
Vylúčený Bulko za sekanie.
28.min

Prestrelka na oboch stranách.
27.min
1.FBC TN
gól
Na jednogólový rozdiel znižuje Lajčiak - 3:4.
27.min

Mandinec po tvrdom zákroku končí na reklamách za bránami.
25.min

Fatálna chyba v obrane domácich nepotrestaná.
24.min
FLORKO
gól
Strela Zemena končí pod ľavou rukou Klobučníka, ktorý mal prikrytý výhľad - 2:4.
22.min

Vo veľkej šanci Zeliezka, no jeho strela letí tesne nad.

Začiatok druhej časti.
Máme tu koniec prvej tretiny, v ktorej nebol ani jeden tím výraznejší, no viackrát sa presadili Košičania a tak vedú - 2:3.
20.min
FLORKO
gól
V poslednej sekunde sa podarilo Košičanom streliť gól do šatne. Autorom je Spišá - 2:3.
20.min

30 sekúnd do konca tretiny.
19.min
1.FBC TN

Strela z otočky v podaní Zeliezku zablokovaná Konečným.
18.min
FLORKO

Krásna individuálna akcia Zemena, ktorá však končí nad bránkou.
16.min

Prízemná strela Zeliezku tesne vedľa.
14.min
FLORKO
gól
Okamžité využitie presilovky. Zo štandardnej situácie sa presadzuje Segľa - 2:2.
14.min
1.FBC TN
trest
Straka opäť na dve minúty za sekanie.
13.min
1.FBC TN
gól
Akcia ako z veľkej knihy florbalu. Druhá formácia teraz rozrobila Košičanov na drobné. Ukážková krížna prihrávka Klapitu na voľného Kiačika, ktorý z malého bránkoviska posiela domácich do vedenia - 2:1.
12.min

Domácich gól vcelku nakopol a začali hrať aktívnejší florbal.
11.min
1.FBC TN
gól
Obávana dvojiča Podmanický Dominik - Bielik. Prvý menovaný našiel Bielika osamoteného pred hosťujúcou bránkou a ten rutinérsky zrovnáva stav stretnutia - 1:1.
10.min

Hostia v miernej prevahe prevažne na polovici Trenčína. Petroci v dvoch 100% šanciach neuspel.
8.min

Trenčín v plnom počte.
7.min
1.FBC TN

Výborný zákrok Klobučníka.
6.min
1.FBC TN

Sporný okamih, keď Zeliezka skoroval, no jeho gól nebol uznaný za vysokú hokejku.
6.min
1.FBC TN
trest
Straka vylúčený na dve minúty za sekanie.

Hra je kostrbatá a hráčom často odskakujú loptičky z čepele.
4.min

Po strele Bulka končí loptička na tyčke.
4.min

V dobrej príležitosti sa ocitol Lajčiak, no jeho pokus bol blokovaný.
2.min

Šanca Zeliezku končí na pozornom Konečnom.
1.min
FLORKO
gól
Chybná rozohrávka v obrane trestaná gólom. Do odkrytej bránky posielal do vedenia FLORKO Konečný - 0:1.
1.min
FLORKO

Úvodné buly pre Florko Košice.

Duel rozhoduje česká rozhodcovská dvojica Rochovanský - Boček.

1. FBC: Klobučník - Straka, Heleš Pa. - Heleš Pe. , Lajčiak, Mandinec.

FLORKO: Konečný - Blaško, Dugas - Konečný, Petróci, Zemen.

Úvodné pätice:

Na domácej strane absentujú dve veľké opory a to Branislav Kovalčík a Juraj Lamačka. Kapitánsku pásku prebral Branislav Straka. Kapitánom hostí je Štefan Tomčo.

Oba celky nastupujú na horúcu majstrovskú palubovku trenčianskej športovej haly.

Už o pá minút sa nám začne prvý semifinálový zápas, ktorý bude reprízou vlaňajšieho finále. Domáci 1. FBC privíta na palubovke hostí z Florko Košice. Hráči z východu mali ťažkú štvrťfinálovú sériu, ktorá bola vypätá až do posledného zápasu, v ktorom nakoniec rozhodli o postupe do semifinále. Porazili Sabinov - 3:2 na zápasy. Domáci hráči vyšli zo 1/4 finále najrýchlejšou cestou, keď zdolali druhý tím z Košíc ATU - 3:0 na zápasy.

ŠK 1.FBC TrenčínFBO FLORKO Košice

DISKUSIA

Zápas je skončený. Diskusia už nie je možná !

Oficiálne stránky klubu - Športový klub 1.FBC Trenčín | Všetky práva vyhradené © 2010 Miroslav Sága a ŠK 1.FBC Trenčín.
Upozornenie : Doslovne ani čiastočné preberanie tohto materiálu nie je povolené bez predchádzajúceho písomného povolenia Miroslava Ságu a ŠK 1.FBC Trenčín.
Mapa stránok | © F.M.C.-systém 2001-2010  |   powered by Slovanet a.s.