(7:2,4:2,10:0)
FBK PÚCHOV

1.FBC FLORBAL TRENČÍN – FBK PÚCHOV 21:4 (7:2,4:2,10:0)

4.kolo, Mestská športová hala Trenčín

Rozhodovali P.Bulko – Riečický, vylúčení: 0:2 + Dratnal (Púchov) na 5 min., presilovky 4:0, oslabenia 0:0

Priebeh: 6.A.Rendl (Venglik)- 1:1, 9.Kyselica (Venglik)- 2:1, 9.T.Krajčovič- 3:2, 10.A.Rendl (Venglik)- 4:2, 14.Bulejčík (Večeřa)- 5:2, 20.Bulejčík (Kyselica)- 6:2, 20.T.Krajčovič (Bulejčík)- 7:2, 26.Dohál (Kyselica)- 8:2, 30.A.Rendl (T.Krajčovič)- 9:3, 39.T.Krajčovič (Kyselica)- 10:4, 40.Dohál (Venglik)- 11:4, 43.Bulejčík (A.Rendl)- 12:4, 43.Malko (Kútik)- 13:4, 44.Kútik (Malko)- 14:4, 46.Bulejčík- 15:4 (P), 47.Bulejčík (T.Krajčovič)- 16:4 (P), 48.Dohňanský (A.Rendl)- 17:4 (P), 51.Bulejčík (Kyselica)- 18:4 (P), 51.Dohál (Bulejčík)- 19:4, 58.Dohál (Kyselica)- 20:4, 60.Bulejčík (A.Rendl)- 21:4

Zostava: A.Líška- Venglik 0+4, A.Rendl 3+3, Večeřa 0+1, Bulejčík 7+2- T.Krajčovič 3+2, Dohál 4+0, Kyselica 1+5, Dohňanský 1+0, Malko 1+1, Kútik 1+1, Váni, Mikolka, K.Kováčik, Bečár. Tréneri: J.Lamačka, M.Kallo

V druhom zápase sme sa rozbiehali o trochu pomalšie, úvodný gól strelil Púchov, ktorý dokázal ešte vyrovnať 2:2. Potom už mal zápas jednoznačný priebeh. V druhej tretine sa hralo takmer výlučne na polovici hostí, naši útočníci však zahadzovali aj nemožné a väčšinou triafali hosťujúceho brankára. Strelecky najvydarenejšia bola z našej strany opäť záverečná tretina, i keď tomu výrazne napomohlo päťminútové vylúčenie hosťujúceho Dratnala, za ktoré sme Púchovčanov potrestali štyrmi gólmi. Z hostí zniesol prísnejšie kritériá iba autor troch gólov Ozimý, florbal je však kolektívny šport a tak jeho snaha vychádzala prakticky naprázdno. Za domácich sedemkrát skóroval Bulejčík, najlepším nahrávačom bol Kyselica s piatimi asistenciami.