Starší žiaci U14 - 03. 10. 2021 11:50hod
(1:4,0:1,2:1)

ŠK VICTORY STARS DUBNICA n/V – 1.FBC FLORBAL TRENČÍN 3:6 (1:4,0:1,2:1)

4.kolo, 3.10.2021, Dubnica n/V

Rozhodovali: Bagin – Vanko, bez vylúčených

Priebeh: 4.Vaňo (Mikula)- 1:1, 7.Hacek (Mikolka)- 1:2, 5.Š.Kakody (Matúš Galajda)- 1:3, 9.Mikolka (Hacek)- 1:4, 17.Obert (R.Sága)- 1:5, 43.Sebastián Halas (K.Kováčik)- 2:6

Zostava: H.Kováč (31.- 40.Prokop)- S.Liška, Kútik, R.Sága 0+1, Robota, Mikula 0+1, Kubran- S.Timko, Sebastián Halas 1+0, K.Kováčik 0+1, Hacek 1+1, Mikolka 1+1, Obert 1+0, Š.Kakody 1+0, Matúš Galajda 0+1, Vaňo 1+0, Juhás, Boško. Tréneri: M.Sága, R.Timko

Zápas proti domácim priniesol na túto vekovú kategóriu veľmi kvalitný florbal. Silný domáci tím na nás vybehol naozaj zostra a hneď v úvodnej minúte si vypracoval tri vyložené šance: pri prvej nás zachránila žŕdka, druhá skončila v našej sieti a tretiu vytlačil nad bránku Kováč. Hneď potom sa ale ujalo iniciatívy naše družstvo, Vaňo rýchlo vyrovnal, boli sme častejšie na polovici súpera a keďže nám vychádzalo aj zakončenie, po zásahoch Haceka, Kakodyho a Mikolku sme šli do trojgólového vedenia. Hoci sme vo svojej aktivite pokračovali až do konca, strelecká muška nám trochu zvlhla a tak sme pridali v každej tretine už len po jednom zásahu Obertom a Halasom. V záverečnej časti dostal v našej bránke na pár minút príležitosť aj tretí gólman Tobias Prokop. Ťažký zápas sme priviedli s prehľadom do víťazného konca.