5. Rendl (Ižvolt), 15. Bulejčík (Fursten), 18. Ozimý (Ižvolt), 24. Galajda (Greguš), 34. Ozimý (Bednár), 40. Greguš (Bielik), 47. Bednár), 49. Královič (Repka), 59. Galajda, 60. Královič

B - Polák, Farkaš, Bednár, Bielik, Bulejčík, Cifranič, Fursten, Galajda, Greguš, Hanták, Ižvolt, Královič, Orság, Ozimý, Rendl, Repka, Vácval, Venglík, Žuffa

4:3

Mesároš Martin, Riečický Jozef Miroslav

Zápas o prvenstvo v skupine priniesol boj ako remeň. Vstúpili sme do neho nešťastne, v štvrtej minúte sme prehrávali 0:2, v dvanástej 1:4 a nezainteresovaný divák by nám asi veľké šance nedával. Delovka Bulejčíka a gól Ozimého po peknej kombinácii s Ižvoltom nám však vrátili reálnu nádej na úspech ešte pred koncom prvej tretiny. Zanedlho po vyrovnaní na 4:4 siahol tréner Bulko k odvážnemu kroku – výmene brankárov. Ako sa ukázalo, bol to prospešný ťah, pretože Samo Polák predviedol niekoľko neuveriteľných zákrokov a súpera doslovne „vygumoval“. Práve tu sa zápas lámal a gól Greguša v samom závere prostrednej časti nás poslal na prestávku s jednogólovým náskokom. V záverečnej tretine sme sa snažili vyvinúť tlak, súper však neustále hrozil bleskovými kontrami. Zápas sme zlomili až gólmi v 47. a 49. minúte a hoci Košičania ešte dokázali znížiť, góly Galajdu do prázdnej bránky a Královiča v presilovke položili čerešničku na dvojciferné víťazstvo nad veľkým rivalom. Zvíťazili sme naprosto zaslúžene, ale treba povedať, že v jednoduchosti založenia útoku a rýchlosti prechodu do útočnej fázy si môžeme od súpera brať príklad. V ťažkých chvíľach už tradične naše družstvo podržalo vytrvalé a hlasné povzbudzovanie silnej skupiny rodičov a priaznivcov, ktorí vytvárajú v hľadisku skvelú atmosféru.