Dorast U16 - 02. 07. 2021 08:30hod
MESTSKÁ ŠPORTOVÁ HALA TREČÍN - centrálna hala
ŠPORTOVÝ KLUB 1. FBC TRENČÍN
9:1
(3:0, 3:0, 3:1)
FBK RAptORs

Bránky a asistencie

7. Ozimý (Rendl), 14. Bolek VG, 20. Bielik (Greguš), 27. Ozimý (Ižvolt), 39. Repka (Královič), 40. Bulejčík (Fursten L.), 47. Ozimý (Ižvolt), 48. Vácval (Královič), 53. Ižvolt (Ozimý)

Zostava ŠK 1. FBC TRENČÍN

B - Polák, Farkaš, Bednár, Bielik, Bulejčík, Cifranič, Fursten, Galajda, Greguš, Hanták, Ižvolt, Královič, Orság, Ozimý, Rendl, Repka, Vácval, Venglík, Žuffa

0:1

Vylúčenia

Mesároš Martin, Riečický Jozef Miroslav

Rozhodcovia

Aj keď výsledok tomu nenasvedčuje, zápas nebol pre našich chlapcov až taký jednoduchý. Nováčik na vrcholnom podujatí dôsledne „zamkol“ svoje veľké bránkovisko a stálo nás dosť námahy strelecky sa presadiť. Aj keď hra sa odvíjala po celý čas v našej réžii a Farkaš v našej bránke príliš veľa práce nemal, konečné presvedčenie o bezpečnom víťazstve dodali až góly Repku a Bulejčíka v samom závere druhej tretiny. Záverečnú časť sme zahájili s o niečo slabším pohybom a viacerými chybnými rozorávkami sme si „koledovali“ o gól, ktorý sme nakoniec aj inkasovali. Hru sme naďalej ovládali, pridali ďalšie tri presné zásahy, no jubilejného desiateho gólu sa už diváci nedočkali. Prvý krok na šampionáte sme však zvládli presvedčivo.