FBC PÁV PIEŠŤANY

Farkaš- Repka, A.Rendl 1+2, Orság 1+1, Cifranič 0+1, Venglik, Rendla, Večeřa- Babík 2+0, Matej Galajda 1+3, Bulejčík 2+1, Habánek 0+1, Samuel Halas 1+0, Kramárik 1+1, T.Krajčovič, Dohál, Kyselica 2+0. Tréner: J.Lamačka

Cíbik – Tomáš

5.kolo, 9.10., Mestská športová hala Trenčín

Rozhodovali: Cíbik – Tomáš, vylúčení: 3:0 (Halas 2x, Repka), presilovky: 0:1, oslabenia: 2:0

Priebeh: 12.Samuel Halas (Matej Galajda)- 1:0, 12.Kramárik (Habánek)- 2:0, 24.Babík (Matej Galajda)- 3:1 (O), 29.Babík (Matej Galajda)- 4:2, 37.Kyselica (Orság)- 5:3, 43.Kyselica (Cifranič)- 6:3, 50.A.Rendl (Bulejčík)- 7:3,51.Matej Galajda (A.Rendl)- 8:3 (O), 59.Bulejčík- 9:5 (T), 60.Orság (Kramárik)- 10:5, 60.Bulejčík (A.Rendl)- 11:5

Úvodná tretina nebola z našej strany príliš presvedčivá. Vo všetkých činnostiach chýbala rýchlosť, absentoval aj väčší dôraz v ofenzíve i defenzíve a tak na vytvorenie dvojgólového náskoku sme využili dva svetlé okamihy v 12.minúte, kedy sa v priebehu niekoľkých sekúnd strelecky presadili Halas a Kramárik. Ani po prestávke výrazné zlepšenie nenastalo. Dvakrát sme síce súperovi odskočili na dvojgólový rozdiel, ale následne sme takmer ihneď aj inkasovali. Pri zaváhaniach v obrane musel viackrát vytiahnuť zo svojho arzenálu parádne zákroky brankár Farkaš. Od stavu 4:3 však chlapci predsa len zvýšili obrátky, začalo sa dariť aj strelecky a za prvých desať minút záverečnej časti sme zápas prakticky rozhodli. Za stavu 8:3 sme Piešťancov síce znova pustili do šancí, čo aj využili na skorigovanie výsledku, záver zápasu sme však zvládli a dosiahli nakoniec dvojciferné víťazstvo.