15:3
(1:1, 6:0, 8:2)
1. FBC TRENČÍN - akadémia

Bránky a asistencie

12. Š.Štefančík (Hrnčiar) – 1:1 (P), 35. Herák (L.Vyskoč) – 10:2, 45. Š.Štefančík (Záň) – 14:3 (O)

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

Borot (31. Žofčin) – Panák, Záň 0+1, Hrnčiar 0+1, L.Vyskoč 0+1, Bellan – Jurica, Herák 1+0, Gašpar, Demitra, J.Rendl, Š.Štefančík 2+0, Kopčan, Hasaj, Halgoš. Tréner: M.Voštiar

Strely na bránku

Začali sme aktívne, počas prvých piatich minút sme súpera prakticky nepustili na našu polovicu., Z jedného z mála protiútokov šli domáci do vedenia, no po celú prvú tretinu sme boli lepším tímom. Tri minúty pred jej koncom vyrovnal na 1:1 Šimon Štefančík. Ďalšie časti hry však už boli ako zo zlého sna. Domáci hrali oveľa jednoduchšie, ľahšie sa dostávali pred našich brankárov a sádzali s ľahkosťou do našej siete jeden gól za druhým. Žiaľ, od stavu 1:4 pôsobil náš tím porazeneckým, nik nedokázal zodvihnúť bojovú zástavu a pobiť sa o výsledok. Domáci hrali jednoducho a efektívne, nám trvala príprava na zakončenie príliš dlho a po našich nepresných rozohrávkach vznikali v našej defenzíve obrovské diery, takže obom našim brankárom nebolo čo závidieť. Skrátka, nevydarený zápas.