7. ROČNÍK GOALIE ACADEMY 13.-18.8.2023 - ZAHÁJENIE REGISTRÁCIE PRIHLASOVANIA

Chceš sa stať super brankárom? Chceš sa zabaviť počas leta? Príď na špeciálny brankársky tréning. Pozývame ťa do Trenčína!

Prvá brankárska florbalová škola na Slovensku Vás pozýva na svoj už 7. ročník projektu GOALIE ACADEMY 2023. Na brankárskom kempe, športovom tábore, si nielen zatrénujete, zdokonalíte svoje brankárske schopnosti a umenie, ale taktiež spoznáte aj nových kamarátov, zažijete zábavné situácie, mnoho zážitkov a momentov, ktoré si zapamätáte, ako každý rok. Zmysluplne využijete svoj voľný čas cez prázdniny. Aj tento rok plánujeme obohatiť náš kemp príchodom športovej legendy, osobnosti, tak ako minulý ročník, keď medzi nás prišiel Zdeno Chára. Dostatok priestoru budeme venovať aj oddychu, regenerácii, kolektívnym a individuálnym hrám. Minulý ročník priniesol historicky najvyššiu účasť brankárov, keď sa nám prihlásilo 27 gólmanov.

Termín konania: 13. – 18.8. 2023
Pre brankárov, brankárky: od 8 rokov
Miesto kempu: Mestská športová hala na Sihoti, ul. Mládežnícka 1, 911 01 Trenčín, Slovensko

GOALIE ACADEMY TEAM 2023:

JAKUB KLOBUČNÍK
slovenská reprezentačná brankárska jednotka, účastník Majstrovstiev sveta mužov vo florbale 2018, 2021, 2022, účastník Majstrovstiev sveta juniorov vo florbale 2011 a 2013. Podieľal sa na najlepšom umiestnení mužskej reprezentácie Slovenska na majstrovstvách sveta 2021 vo Fínsku kde bol oporou družstva, ktoré obsadilo 7. miesto na svete. Reprezentácia svoje miesto obhájil a aj na ostatných MS vo Švajčiarsku. Majster Slovenskej republiky v extralige mužov 2011, 2012, 2013, 2021 a 2022. Spolu 43 štartov v najvyššej českej súťaži v drese FBC Ostrava, momentálne brankár pôsobí vo svojom materskom klube ŠK 1. FBC TRENČÍN. V rokoch 2021 a 2022 bol v ankete SZFB vyhlásený za brankára sezóny. Jakub je hlavným trénerom a odborným garantom brankárskej školy. Prevzal záštitu nad kempom a v spoločnosti skvelých a skúsených brankárov bude odovzdávať svoje skúsenosti mladším brankárom na našom kempe.

JAN BINDER
český florbalový reprezentant, brankár so skúsenosťami z českej, švajčiarskej i švédskej najvyššej súťaže. V Českej republike v mužstvách FBC Ostrava a TJ JM Chodov. Po pôsobení v Chodove prestúpil do švajčiarskej NLA do celku Unihockey Mittelland. Zo Švajčiarska viedli cesty Jana Bindera do Švédska, kde chytal v Linkőpingu a Kalmarsunde. Momentálne je Honza brankárom českej superligovej Ostravy. Tešíme sa na jeho účasť aj na 7. ročníku.

ADAM KOHÚT
slovenský reprezentačný brankár, účastník Majstrovstiev sveta mužov (2021, 2022), kde obsadil dvakrát 7. miesto na svete. Nádejný 23 ročný rodák z Košíc, v súčasnosti pôsobí už dve posledné sezóny v klube Panthers Otrokovice. Na Slovensku Adam hájil farby klubu FK Florko Košice. V sezóne 2018/2019 bol jednotkou slovenskej juniorskej reprezentácie na majstrovstvách sveta, s ktorou vybojoval v kanadskom Halifaxe 6. miesto. V ankete SZFB bol vyhlásený za najlepšieho brankára sezóny 2018/2019 na Slovensku.

DUŠAN ĎURMEK
bývalý slovenský reprezentant, účastník Majstrovstiev sveta mužov 2014, extraligový brankár 1. FBC FLORBAL Trenčín. Majster slovenskej extraligy 2021 a 2022.

PETER POČAROVSKÝ
extraligový brankár 1. FBC FLORBAL Trenčín. Majster slovenskej extraligy 2021 a 2022.

Čo Vás čaká: Pod dohľadom reprezentačného brankára Jakuba Klobučníka a jeho tímu ti predáme skúsenosti a priblížime profesionálnejší prístup k chytaniu. Vo florbalovom kolektíve plnom brankárov zažiješ špecializovaný brankársky tréning, kde si skvalitníš svoje postrehy, napravíš svoje nedostatky a zlepšíš svoje umenie. Každý z pozvaných trénerov brankárskej školy, skúsených brankárov odovzdá svoje poznatky a skúsenosti zo svojej bohatej brankárskej a športovej kariéry účastníkom akadémie. Zraz účastníkov bude v nedeľu 13. augusta o 15:00 hod., v Mestskej športovej hale na Sihoti v Trenčíne - 1. poschodie VIP - konferenčná miestnosť. Úvodný tréning je naplánovaný o 16:00 hod. V prípade potreby Vám dokážeme zabezpečiť aj ubytovanie aj zo soboty 12.08.2023 na nedeľu 13.08.2023, informujte nás však o vašej požiadavke e-mailom.

Program: Budeme sa venovať posilneniu tela, taktiež sa zameriame na správny brankársky postoj a brankársku techniku. Tréningy budú prebiehať pomocou moderných techník a herných situácií, aby sme sa čo najviac priblížili zápasovým momentom. Tréningy budú zdokumentované kamerami. Následne si na video rozbore rozoberieme určité pasáže v priebehu kempu. Sme radi, že na 7. ročníku Vám odovzdajú svoje bohaté brankárske a tréningové skúsenosti aj skúsení, úspešní brankári počas tréningových jednotiek.

Sprievodné aktivity: brankárske súťaže, beseda, aktivity v meste Trenčín a okolí, bowling, návšteva Trenčianskeho hradu, návšteva Trenčianskych Teplíc aj s využitím bazénov, po dohode možná návšteva Lanového parku Tarzánia, opekačka, grilovačka, plaváreň, návšteva Laser arény a pod. Denne 3x tréning. V prípade väčšieho záujmu brankárov upravíme rozpis tréningov, kde môžeme využiť okrem centrálnej haly (40x20m) aj ďalšiu tréningovú halu (36x17,5m) v objekte mestskej športovej haly. Ubytovanie, strava, občerstvenie a pitný režim sú zabezpečené organizátorom. Pre účastníkov budú pripravené aj tričká s logom brankárskej florbalovej školy. Súčasťou brankárskej školy budú aj strelci z 1. FBC FLORBAL TRENČÍN, ktorí budú zapracovaní do procesu kempu podľa rozhodnutia trénerov.

Cena za brankársky kemp:
6-dňová florbalová škola (bez ubytovania – s obedom): 159 €
6-dňová florbalová škola (s ubytovaním – plná penzia): 299 € s úhradou najneskôr do 30.06. 2023.

Individuálne prihlásenie, podľa počtu prihlásených brankárov, avšak po dohode s organizátorom do termínu začiatku kempu t.j. 13. augusta 2023
Ak bude v platnosti a máte možnosť ako rodičia dieťaťa využiť aj zamestnanecké poukazy pre vaše dieťa, tak túto možnosť môžete využiť aj tento rok.

Pri platbe uvádzajte správny variabilný symbol: 230813
Pri špecifickom symbole uveďte vek účastníka ku dňu odoslania prihlášky.
V správe pre príjemcu je nutné uviesť meno a priezvisko účastníka.

Platbu uhradiť na účet v tvare IBAN: Bankové spojenie: Tatra banka a.s.,
IBAN: SK43 1100 0000 0026 5577 6116

Prihláška a vyplnený formulár na kemp GOALIE ACADEMY 2023 záväzne potvrdzuje vašu účasť.
Kontakt: +421 911 341 222 - Patrik Bičan, +421 903 993 399 - Boris Habánek,
Email: office@1fbctrencin.sk

Adresa: ŠK 1. FBC Trenčín, Mestská športová hala na Sihoti, Mládežnícka 1, 911 01 Trenčín
Mobil: +421 910 500 000, saga@florbalki.sk

Vyplňte a odošlite nám záväznú prihlášku, ktorú nájdete po kliknutí TU JE PRIHLÁŠKA

Prihláška je akceptovateľná až po úhrade účastníckeho poplatku. Organizátor pošle spätné potvrdenie účasti každému záujemcovi až po splnení jeho povinnosti t.j. odoslaní Prihlášky a úhrade platby resp. pripísaním platby na účet organizátora. Účastník brankárskej školy musí byť zdravotne spôsobilý na výkon športovej činnosti. Účastník brankárskej školy je povinný mať u seba platný preukaz zdravotnej poisťovne. Brankár si so sebou prinesie na tréning: vlastnú brankársku výstroj, tričko do posilňovne, tenisky, plavky, hygienické potreby a dobrú náladu. Finálny harmonogram a denný program obdrží každý účastník brankárskej školy najneskôr 14 dní pred začiatkom kempu. Tešíme sa na Vás!