FLORBAL TV NAPREDUJE

Športový klub 1.FBC Trenčín spustil fungovanie klubovej televízie FLORBAL TV na youtube kanáli 1.FBC FLORBAL Trenčín prvým odvysielaným živým prenosom, ktorým bol zápas mužskej extraligy proti FBC Mikuláš Prešov dňa 25. januára 2020.

Od prvého vysielania napredujeme a výrazne sme zlepšili kvalitu prenosov z florbalových zápasov. Vybudovali sme na prevádzke mestskej športovej haly nové centrum pre televíznu réžiu, produkciu a ozvučenie vrátane kompletnej opravy a modernizácie elektrických zariadení a kabeláže.

Zabezpečili sme a zmodernizovali internetové pripojenie, skvalitnili sme réžiu a grafiku, vybavili sme sa novým televíznym štúdiom, rozšírili počet kamier, ktoré sme museli prispôsobiť kvalite televízneho prenosu.

Sme veľmi radi, že sme sa dohodli na spolupráci aj so športovou televíziou Arena Sport TV. V spolupráci s nimi pracujeme na skvalitnení našich prenosov a služieb. Sme radi, že sme zvládli vyrobiť signál a podieľali sme sa ako štáb FLORBAL TV na priamom prenose z florbalovej extraligy pre celoslovenskú televíziu Arena Sport TV. Celkom sme k dnešnému dňu (14.9.2022) na klubovom youtube kanáli 1. FBC FLORBAL TRENČÍN odvysielali 20 domácich zápasov mužskej extraligy, významné florbalové podujatia (Six Nations Floorball Challenge - turnaj reprezentácií Slovenska, Nemecka a Poľska, majstrovstvá Slovenska dorastencov, medzinárodný turnaj TRENČÍN FLOORBALL GAMES mužov a mládeže). Štáb FLORBAL TV vyrobil viacero reklamných upútaviek na rôzne podujatia, svoje klubové akcie a činnosti s tým súvisiace. Z našich zápasov a podujatí takisto pripravujeme zostrihy. Po zápasoch extraligy sme začali realizovať aj rozhovory s hráčmi a trénermi po jednotlivých zápasoch. Snažíme sa napredovať a vylepšovať naše služby pre našich divákov a florbalistov na Slovensku.

V prípade, ak máte záujem spolupracovať s naším tímom a so štábom FLORBAL TV ste na správnej adrese. Máte skúsenosti s kamerou, výrobou televíznych reportáži, televíznou réžiou, moderovaním či máte záujem vyskúšať si prácu kameramana, redaktora, režiséra, moderátora, organizátora zápasu, pracovníka štábu, kontaktujte nás na tel. číslo: 0911 341 222 (Patrik Bičan).

FLORBAL TV Vám ponúka:

živé vysielania zo zápasov, online prenosy, streamovanie, upútavky a pozvánky na podujatia, vysielanie rozhovorov a diskusií, výrobu reklamy, firemné reklamné spoty, priestor na reklamu, reklamu na webe 1.fbctrencin.sk ako aj prostredníctvom Športového klubu 1. FBC Trenčín ďalšie služby súvisiace s televíznou produkciou a postprodukciou.

Vážime si každého odberateľa nášho youtube kanála a ďakujeme Vám za doterajšiu priazeň!

Váš FLORBAL TV TEAM (aktualizované dňa 14.9.2022)


SPUSTILI SME FLORBAL TV

Športový klub 1. FBC Trenčín odštartoval fungovanie svojej klubovej televízie na youtube kanáli 1. FBC FLORBAL Trenčín. Prvý zápas v priamom prenose sme odvysielali v sobotu 26.9.2020, keď naši muži hrali tretí zápas extraligy doma proti ATU Košice.

Zápas sme vysielali na tri kamery, ktoré obsluhovali členovia nášho klubu. Postupne sa zohrajú a budeme Vám prinášať kvalitnejšie prenosy z domácich zápasov 1.FBC. Nateraz sa ospravedlňujeme za slabšiu kvalitu vysielania zápasu s ATU Košice pre slabší internetový signál. Popracujeme na zlepšení kvality obrazu. Aj ďalšie domáce zápasy budeme vysielať naživo. Navyše, od 1.októbra 2020 môže byť pre zhoršujúcu sa situáciu v dôsledku pandémie koronavírusu na športových zápasoch v interiéri maximálne 50 ľudí, vrátane hráčov, trénerov, rozhodcov, lekára a obsluhy techniky. V praxi to znamená, že budeme hrať takmer bez divákov. Preto budeme radi, ak nás budete sledovať a fandiť nám aspoň cez obrazovku alebo monitor. Poteší nás, ak sa stanete našimi novými odberateľmi. Okrem zápasov plánujeme prinášať aj rozhovory, hodnotenia a informácie zo zákulisia klubu.

Držme si palce a buďme zodpovední, aby sme sa čím skôr mohli v čo najväčšom počte stretnúť naživo v hale.

Ďakujeme, že nám zostanete verní a, že nás budete sledovať na youtube kanály 1. FBC FLORBAL TRENČÍN.

Uverejnený článok na webe 1fbctrencin dňa 01.10.2020