GOALIE ACADEMY

PRVÁ BRANKÁRSKA FLORBALOVÁ ŠKOLA 2022 - GOALIE ACADEMY 6. ROČNÍK


Chceš sa stať super brankárom? Chceš sa zabaviť počas leta?

Príď na špeciálny brankársky tréning. Pozývame ťa do Trenčína!

Prvá brankárska florbalová škola na Slovensku Vás pozýva na svoj už 6. ročník projektu GOALIE ACADEMY 2022. Na brankárskom kempe, športovom tábore, si nielen zatrénujete, zdokonalíte svoje brankárske schopnosti a umenie, ale taktiež spoznáte aj nových kamarátov, zažijete zábavné situácie, mnoho zážitkov a momentov, ktoré si zapamätáte, ako každý rok. Dostatok priestoru budeme venovať aj oddychu, regenerácii, kolektívnym a individuálnym hrám.

Termín konania: 14. – 19.8. 2022
Pre brankárov, brankárky: od 8 rokov
Miesto kempu: Mestská športová hala na Sihoti, ul. Mládežnícka 1, 911 01 Trenčín, Slovensko

GOALIE ACADEMY TEAM 2022:

JAKUB KLOBUČNÍK
slovenská reprezentačná brankárska jednotka, účastník Majstrovstiev sveta mužov vo florbale 2018, 2021, účastník Majstrovstiev sveta juniorov vo florbale 2011 a 2013. Podieľal sa na najlepšom umiestnení mužskej reprezentácie Slovenska na majstrovstvách sveta 2021 vo Fínsku kde bol oporou družstva, ktoré obsadilo 7. miesto na svete. Majster Slovenskej republiky v extralige mužov 2011, 2012, 2013, 2021 a 2022. Spolu 43 štartov v najvyššej českej súťaži v drese FBC Ostrava, momentálne brankár pôsobí vo svojom materskom klube ŠK 1. FBC TRENČÍN. V roku 2021 bol v ankete SZFB vyhlásený za brankára sezóny. Jakub je hlavným trénerom a odborným garantom brankárskej školy. Prevzal záštitu nad kempom a v spoločnosti skvelých a skúsených brankárov bude odovzdávať svoje skúsenosti mladším brankárom na našom kempe.

JAN BINDER
český florbalový reprezentant, brankár so skúsenosťami z českej extraligy, kde pôsobil v mužstvách FBC Ostrava a TJ JM Chodov. Po pôsobení v Chodove prestúpil do švajčiarskej najvyššej súťaže do celku Unihockey Mittelland. Zo Švajčiarska viedli cesty Jana Bindera do Švédska, kde chytal v Linkopingu a Kalmarsunde. Momentálne je Honza brankárom českej superligovej Ostravy. Tešíme sa na jeho účasť aj na 6. ročníku.

ADAM KOHÚT
slovenský reprezentačný brankár, účastník Majstrovstiev sveta mužov (2021), s ktorou obsadil 7. miesto na svete. Nádejný22 ročný rodák z Košíc, v súčasnosti pôsobí už dve posledné sezóny v klube Panthers Otrokovice. Na Slovensku Adam hájil farby klubu FK Florko Košice. V sezóne 2018/2019 bol jednotkou slovenskej juniorskej reprezentácie na majstrovstvách sveta, s ktorou vybojoval v kanadskom Halifaxe 6. miesto. V ankete SZFB bol vyhlásený za najlepšieho brankára sezóny 2018/2019 na Slovensku.

DUŠAN ĎURMEK
bývalý slovenský reprezentant, účastník Majstrovstiev sveta mužov 2014, extraligový brankár 1. FBC FLORBAL Trenčín. Majster slovenskej extraligy 2021 a 2022.

PETER POČAROVSKÝ
extraligový brankár 1. FBC FLORBAL Trenčín. Majster slovenskej extraligy 2021 a 2022.

Čo Vás čaká: Pod dohľadom reprezentačného brankára Jakuba Klobučníka a jeho tímu ti predáme skúsenosti a priblížime profesionálnejší prístup k chytaniu. Vo florbalovom kolektíve plnom brankárov zažiješ špecializovaný brankársky tréning, kde si skvalitníš svoje postrehy, napravíš svoje nedostatky a zlepšíš svoje umenie. Každý z pozvaných trénerov brankárskej školy, skúsených brankárov odovzdá svoje poznatky a skúsenosti zo svojej bohatej brankárskej a športovej kariéry účastníkom akadémie. Zraz účastníkov bude v nedeľu 14. augusta o 15:00 hod., v Mestskej športovej hale na Sihoti v Trenčíne - 1. poschodie VIP - konferenčná miestnosť. Úvodný tréning je naplánovaný o 16:00 hod. V prípade potreby Vám dokážeme zabezpečiť aj ubytovanie aj zo soboty 13.08.2022 na nedeľu 14.08.2022, informujte nás však o vašej naviac požiadavke e-mailom.

Program: Budeme sa venovať posilneniu tela, taktiež sa zameriame na správny brankársky postoj a brankársku techniku. Tréningy budú prebiehať pomocou moderných techník a herných situácií, aby sme sa čo najviac priblížili zápasovým momentom. Tréningy budú zdokumentované kamerami. Následne si na video rozbore rozoberieme určité pasáže v priebehu kempu.. Sme radi, že na 6. ročníku Vám odovzdajú svoje bohaté brankárske a tréningové skúsenosti aj skúsení, úspešní brankári počas tréningových jednotiek.

Sprievodné aktivity: brankárske súťaže, beseda, aktivity v meste Trenčín a okolí, bowling, návšteva Trenčianskeho hradu, návšteva Trenčianskych Teplíc aj s využitím bazénov, po dohode možná návšteva Lanového parku Tarzánia, opekačka, grilovačka, plaváreň, návšteva Laser arény a pod. Denne 3x tréning. V prípade väčšieho záujmu brankárov upravíme rozpis tréningov, kde môžeme využiť okrem centrálnej haly (40x20m) aj ďalšiu tréningovú halu (36x17,5m) v objekte mestskej športovej haly. Ubytovanie, strava, občerstvenie a pitný režim sú zabezpečené organizátorom. Pre účastníkov budú pripravené aj tričká s logom brankárskej florbalovej školy. Súčasťou brankárskej školy budú aj strelci z 1. FBC FLORBAL TRENČÍN, ktorí budú zapracovaní do procesu kempu podľa rozhodnutia trénerov.

Cena za brankársky kemp:

6-dňová florbalová škola (bez ubytovania – s obedom): 120 €
6-dňová florbalová škola (s ubytovaním – plná penzia): 260 € s úhradou najneskôr do 30.06. 2022. Individuálne v prípade po dohode s organizátorom do termínu začiatku kempu t.j. 14. augusta 2022

Ak bude v platnosti a máte možnosť ako rodičia dieťaťa využiť aj zamestnanecké poukazy pre vaše dieťa, tak túto možnosť môžete využiť aj tento rok.
Pri platbe uvádzajte správny variabilný symbol: 220814
Pri špecifickom symbole uveďte vek účastníka ku dňu odoslania prihlášky.
V správe pre príjemcu je nutné uviesť meno a priezvisko účastníka.

Platbu uhradiť na účet v tvare IBAN: Bankové spojenie: Tatra banka a.s.,
IBAN: SK43 1100 0000 0026 5577 6116

Prihláška a vyplnený formulár na kemp GOALIE ACADEMY 2022 záväzne potvrdzuje vašu účasť. Je akceptovateľná organizátorom až po úhrade účastníckeho poplatku a emailovom potvrdení, ktoré vám bude zaslané na váš kontaktný e-mail.

Kontakt: +421 911 341 222 Patrik Bičan, +421 903 993 399, Boris Habánek,
Email: office@1fbctrencin.sk


Adresa: ŠK 1. FBC Trenčín, Mestská športová hala na Sihoti, Mládežnícka 1, 911 01 Trenčín
Mobil: +421 910 500 000, saga@florbalki.sk

Vyplňte a odošlite nám záväznú prihlášku, ktorú nájdete po kliknutí TU JE PRIHLÁŠKA

Prihláška je akceptovateľná až po úhrade účastníckeho poplatku. Organizátor pošle spätné potvrdenie účasti každému záujemcovi až po splnení jeho povinnosti t.j. odoslaní Prihlášky a úhrade platby resp. pripísaním platby na účet organizátora. Účastník brankárskej školy musí byť zdravotne spôsobilý na výkon športovej činnosti. Účastník brankárskej školy je povinný mať u seba platný preukaz zdravotnej poisťovne. Brankár si so sebou prinesie na tréning: vlastnú brankársku výstroj, tričko do posilňovne, tenisky, plavky, hygienické potreby a dobrú náladu. Finálny harmonogram a denný program obdrží každý účastník brankárskej školy najneskôr 14 dní pred začiatkom kempu. Tešíme sa na Vás!______________________________________________________________________________________________________________________________
PRVÁ BRANKÁRSKA FLORBALOVÁ ŠKOLA 2021 - GOALIE ACADEMY 5. ROČNÍK

Chceš sa stať super brankárom? Chceš sa zabaviť počas leta?
Príď na špeciálny brankársky tréning. Pozývame ťa do Trenčína!


Prvá brankárska florbalová škola na Slovensku Vás pozýva na svoj už 5. ročník projektu GOALIE ACADEMY 2021. Na brankárskom kempe, športovom tábore, si nielen zatrénujete, zdokonalíte svoje brankárske schopnosti a umenie, ale taktiež spoznáte aj nových kamarátov, zažijete zábavné situácie, mnoho zážitkov a momentov, ktoré si zapamätáte, ako každý rok. Dostatok priestoru budeme venovať aj oddychu, regenerácii, kolektívnym a individuálnym hrám.


Termín konania: 15. – 20.8. 2021
Pre brankárov, brankárky: od 8 rokov
Miesto kempu: Mestská športová hala na Sihoti, ul. Mládežnícka 1, 911 01 Trenčín, SlovenskoGOALIE ACADEMY TEAM 2021:


JAKUB KLOBUČNÍK
slovenský reprezentačný brankár, účastník Majstrovstiev sveta mužov vo florbale 2018, účastník Majstrovstiev sveta juniorov vo florbale 2011 a 2013, Majster Slovenskej republiky v extralige mužov 2011, 2012 a 2013, 43 štartov v najvyššej českej súťaži v drese FBC Ostrava, momentálne brankár ŠK 1. FBC TRENČÍN, hlavný tréner a odborný garant brankárskej školy.


JAN BINDER
český florbalový reprezentant, brankár so skúsenosťami z českej extraligy, kde pôsobil v mužstvách FBC Ostrava a TJ JM Chodov. Po pôsobení v Chodove prestúpil do švajčiarskej najvyššej súťaže do celku Unihockey Mittelland. Zo Švajčiarska viedli cesty Jana Bindera do Švédska, kde chytal v Linkopingu a Kalmarsunde. Momentálne je Honza brankárom českej superligovej Ostravy.


RUDOLF TURIAK
slovenský reprezentačný brankár, účastník Majstrovstiev sveta mužov (2016,2018), Majstrovstiev sveta juniorov (2015), 25 ročný rodák z Čadce, v súčasnosti brankár Buldogs Brno, na Slovensku hájil farby klubu FBC Grasshoppers Žilina, s ktorým získal majstrovský titul v extralige mužov (2015)


DUŠAN ĎURMEK
bývalý slovenský reprezentant, účastník Majstrovstiev sveta mužov 2014, extraligový brankár 1. FBC FLORBAL Trenčín.


MAREK KYSELICA
bývalý slovenský reprezentant, účastník Majstrovstiev sveta juniorov vo florbale 2019, mládežnícky florbalový tréner.


PETER POČAROVSKÝ
extraligový brankár 1. FBC FLORBAL Trenčín.Čo Vás čaká: Pod dohľadom reprezentačného brankára Jakuba Klobučníka a jeho tímu ti predáme skúsenosti a priblížime profesionálnejší prístup k chytaniu. Vo florbalovom kolektíve plnom brankárov zažiješ špecializovaný brankársky tréning, kde si skvalitníš svoje postrehy, napravíš svoje nedostatky a zlepšíš svoje umenie. Každý z pozvaných trénerov brankárskej školy, skúsených brankárov odovzdá svoje poznatky a skúsenosti zo svojej bohatej brankárskej a športovej kariéry účastníkom akadémie. Zraz účastníkov bude v nedeľu 15. augusta o 15:00 hod., v Mestskej športovej hale na Sihoti v Trenčíne - 1. poschodie VIP - konferenčná miestnosť. Úvodný tréning bude o 16:00 hod. V prípade potreby Vám dokážeme zabezpečiť aj ubytovanie aj zo soboty 14.08.2021 na nedeľu 15.08.2021 informujte nás však o vašej naviac požiadavke e-mailom.Program: Budeme sa venovať posilneniu tela, taktiež sa zameriame na správny brankársky postoj a brankársku techniku. Tréningy budú prebiehať pomocou moderných techník a herných situácií, aby sme sa čo najviac priblížili zápasovým momentom. Tréningy budú zdokumentované kamerami. Následne si na video rozbore rozoberieme určité pasáže v priebehu kempu.. Sme radi, že na 5. ročníku Vám odovzdajú svoje bohaté brankárske a tréningové skúsenosti aj skúsení, úspešní brankári počas tréningových jednotiek.Sprievodné aktivity: brankárske súťaže, beseda, aktivity v meste Trenčín a okolí, bowling, návšteva Trenčianskeho hradu, návšteva Trenčianskych Teplíc aj s využitím bazénov, po dohode možná návšteva Lanového parku Tarzánia, opekačka, grilovačka, plaváreň a pod. Denne 3x tréning. V prípade väčšieho záujmu brankárov upravíme rozpis tréningov, kde môžeme využiť okrem centrálnej haly (40x20m) aj ďalšiu tréningovú halu (36x17,5m) v objekte Mestskej športovej haly. Ubytovanie, strava, občerstvenie a pitný režim sú zabezpečené organizátorom. Pre účastníkov budú pripravené aj tričká s logom brankárskej florbalovej školy. Súčasťou brankárskej školy budú aj strelci, ktorí budú zapracovaní do procesu kempu podľa rozhodnutia trénerov. Organizátori sa rozhodli nezvyšovať cenu kempu za rok 2021, aj keď ekonomická situácia nie je vôbec jednoduchá ani pre nás.Cena za brankársky kemp:


6-dňová florbalová škola (bez ubytovania – s obedom): 99 €
6-dňová florbalová škola (s ubytovaním – plná penzia): 229 € s úhradou najneskôr do 30.06. 2021. Individuálne prípade po dohode do termínu začiatku kempu t.j. 15. augusta 2021

Ak bude v platnosti a máte možnosť ako rodičia dieťaťa využiť zamestnanecké poukazy pre vaše dieťa tak túto možnosť môžete využiť aj tento rok.

Pri platbe uvádzajte správny variabilný symbol: 210815
Pri špecifickom symbole uveďte vek účastníka ku dňu odoslania prihlášky.
V správe pre príjemcu je nutné uviesť meno a priezvisko účastníka.

Platbu uhradiť na účet v tvare IBAN: Bankové spojenie: Tatra banka a.s., POZOR ZMENA ÚČTU !
IBAN: SK43 1100 0000 0026 5577 6116

Prihláška záväzne potvrdzuje vašu účasť. Je akceptovateľná organizátorom až po úhrade účastníckeho poplatku. V prípade rozhodnutia Úradu verejného zdravotníctva, Vlády SR z dôvodu pandémie COVID 19 sa podujatie neuskutoční a finančné prostriedky vrátime späť.

Kontakt:+421 903 993 399, +421 911 341 222 Patrik Bičan
Adresa: ŠK 1. FBC Trenčín, Mestská športová hala na Sihoti, Mládežnícka 1, 911 01 Trenčín
Mobil: +421 910 500 000, saga@florbalki.sk
Email: office@1fbctrencin.sk
Kontaktná osoba: Patrik Bičan

Vyplňte a odošlite nám záväznú prihlášku, ktorú nájdete po kliknutí TU JE PRIHLÁŠKA


Prihláška je akceptovateľná až po úhrade účastníckeho poplatku. Organizátor pošle spätné potvrdenie účasti každému záujemcovi až po splnení jeho povinnosti t.j. odoslaní Prihlášky a úhrade platby resp. pripísaním platby na účet organizátora. Účastník brankárskej školy musí byť zdravotne spôsobilý na výkon športovej činnosti a dodržiavať nariadenia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Trenčíne. Účastník brankárskej školy je povinný mať u seba platný preukaz zdravotnej poisťovne. Brankár si so sebou prinesie na tréning: vlastnú brankársku výstroj, tričko do posilňovne, tenisky, plavky, hygienické potreby a dobrú náladu. Finálny harmonogram a denný program obdrží každý účastník brankárskej školy najneskôr 14 dní pred začiatkom kempu. Tešíme sa na Vás!


PRVÁ BRANKÁRSKA FLORBALOVÁ ŠKOLA NA SLOVENSKU - 4. ROČNÍK

Chceš sa stať super brankárom? Príď na špeciálny brankársky tréning!

Prvá brankárska florbalová škola na Slovensku Vás pozýva na 4. ročník GOALIE ACADEMY 2020. Na brankárskom kempe si nielen kvalitne zatrénujete a zdokonalíte svoje brankárske schopnosti a umenie, ale taktiež spoznáte nových kamarátov, zažijete situácie a momenty, ktoré si zapamätáte. Dostatok priestoru budeme venovať aj oddychu, regenerácii a kolektívnym hrám.

Dátum: 16. – 21.8. 2020

Pre brankárov: od 8 rokov
Miesto: Mestská športová hala na Sihoti, ul. Mládežnícka 1, 911 01 Trenčín, Slovenská republika

Hlavný tréner:

JAKUB KLOBUČNÍK
slovenský reprezentant, účastník Majstrovstiev sveta mužov vo florbale 2018, účastník Majstrovstiev sveta juniorov vo florbale 2011 a 2013, Majster Slovenskej republiky v extralige mužov 2011, 2012 a 2013, 43 štartov v najvyššej českej súťaži v drese FBC Ostrava, momentálne brankár ŠK 1. FBC TRENČÍN.

Pozvaní tréneri brankárskej školy:

DUŠAN ĎURMEK
bývalý slovenský reprezentant, účastník Majstrovstiev sveta mužov 2014, extraligový brankár 1. FBC FLORBAL Trenčín.

PETER POČAROVSKÝ
extraligový brankár 1. FBC FLORBAL Trenčín.

MAREK KYSELICA

bývalý slovenský reprezentant, účastník Majstrovstiev sveta juniorov vo florbale 2019, mládežnícky florbalový tréner.
Hostia brankárskej školy:

JAN BINDER
český florbalový reprezentant, brankár so skúsenosťami z českej extraligy, kde pôsobil v mužstvách FBC Ostrava a TJ JM Chodov. Po pôsobení v Chodove prestúpil do švajčiarskej najvyššej súťaže do celku Unihockey Mittelland. Zo Švajčiarska viedli cesty Jana Bindera do Švédska, kde chytal v Linkopingu a Kalmarsunde. Momentálne je Honza brankárom českej superligovej Ostravy.

ŠTEPÁN LAJA
bývalý český florbalový reprezentant. Skúsený brankár pôsobil od začiatku svojej kariéry v Torpede Havířov, odkiaľ prestúpil do ostravského FBC. V uplynulých 10 extraligových sezónach odchytal Štepán 171 zápasov a radí sa tak medzi najstabilnejších brankárov českej extralige.


Čo Vás čaká: Pod dohľadom reprezentačného brankára Jakuba Klobučníka ti predáme skúsenosti a priblížime profesionálnejší prístup k chytaniu. Vo florbalovom kolektíve plnom brankárov zažiješ špecializovaný brankársky tréning, kde si skvalitníš svoje postrehy, napravíš svoje nedostatky a zlepšíš svoje umenie. Každý z pozvaných trénerov brankárskej školy, skúsených brankárov odovzdá svoje poznatky a skúsenosti z bohatej brankárskej a športovej kariéry účastníkom akadémie. Zraz účastníkov bude v nedeľu 16. augusta o 15:00 hod., v Mestskej športovej hale na Sihoti v Trenčíne - 1. poschodie VIP - konferenčná miestnosť. Úvodný tréning bude o 16:00 hod. V prípade potreby Vám dokážeme zabezpečiť ubytovanie aj zo soboty 15.08.2020 na nedeľu 16.08.2020 informujte nás o vašej požiadavke e-mailom.

Program: Budeme sa venovať posilneniu tela, taktiež sa zameriame na správny brankársky postoj a brankársku techniku. Tréningy budú prebiehať pomocou moderných techník a herných situácií, aby sme sa čo najviac priblížili zápasovým momentom. Tréningy budú zdokumentované kamerami. Následne si na video rozbore rozoberieme určité pasáže. Sme radi, že na 4. ročníku Vám odovzdajú svoje bohaté brankárske a tréningové skúsenosti aj skúsení, úspešní brankári počas tréningových jednotiek, ktoré budú riadiť práve naši hostia. Pripravujeme pre Vás malé prekvapenie, ktoré Vás určite poteší.


Sprievodné aktivity: brankárske súťaže, beseda a autogramiáda s úspešnými slovenskými a českými reprezentantami, aktivity v meste Trenčín a okolí, návšteva Trenčianskeho hradu, návšteva Lanového parku Tarzánia, opekačka, plaváreň. Denne 3x tréning. V prípade väčšieho záujmu brankárov upravíme rozpis tréningov. Ubytovanie, strava, občerstvenie a pitný režim sú zabezpečené. Pre účastníkov budú pripravené aj tričká s logom brankárskej florbalovej školy.

Cena:
6-dňová florbalová škola (bez ubytovania – s obedom): 99 €

6-dňová florbalová škola (s ubytovaním – plná penzia): 229 € s úhradou najneskôr do 31.07. 2020
Ak ostane v platnosti možnosť využiť zamestnanecké poukazy pre vaše dieťa tak túto možnosť môžete využiť opätovne.


Pri platbe uvádzajte správny variabilný symbol: 200816

Pri špecifickom symbole uveďte vek účastníka ku dňu odoslania prihlášky.
V správe pre príjemcu je nutné uviesť meno a priezvisko účastníka.
Platbu uhradiť na účet v tvare IBAN: Bankové spojenie: Tatra banka a.s., POZOR ZMENA ÚČTU !
IBAN: SK43 1100 0000 0026 5577 6116

Prihláška záväzne potvrdzuje vašu účasť. Je akceptovateľná organizátorom až po úhrade účastníckeho poplatku.

Kontakt: office@1fbctrencin.sk
Mobil: +421 903 99 33 99

Adresa: ŠK 1. FBC Trenčín, Mestská športová hala na Sihoti, Mládežnícka 1, 911 01 Trenčín
Mobil: +421 903 99 33 99
Email: office@1fbctrencin.sk
Kontaktná osoba: Patrik Bičan

Bankové spojenie:
Tatra banka, a.s. - POZOR ZMENA ČÍSLA ÚČŤU:
IBAN: SK43 1100 0000 0026 5577 6116
Číslo účtu: 2655776116/1100 BIC/SWIFT kód: TATRSKBX.

Vyplňte a odošlite nám záväznú prihlášku, ktorú nájdete po kliknutí TU JE PRIHLÁŠKA


Prihláška je akceptovateľná až po úhrade účastníckeho poplatku. Organizátor pošle spätné potvrdenie účasti každému záujemcovi až po splnení jeho povinnosti t.j. odoslaní Prihlášky a úhrade platby resp. pripísaním platby na účet organizátora. Účastník brankárskej školy musí byť zdravotne spôsobilý na výkon športovej činnosti. Účastník brankárskej školy je povinný mať u seba platný preukaz zdravotnej poisťovne. Brankár si so sebou prinesie na tréning: vlastnú brankársku výstroj, tričko do posilňovne, tenisky, plavky, hygienické potreby a dobrú náladu. Finálny harmonogram a denný program obdrží každý účastník brankárskej školy najneskôr 14 dní pred začiatkom kempu. Tešíme sa na Vás!

Uverejnený článok na webe 1fbctrencin dňa 13.03.2020