FK AS TRENČÍN - ČERVENÍ
4:11
(4:2, 0:2, 0:7)
1. FBC TRENČÍN RYTIERI

6. T.Bojda (Štefančíková) - 1:1, 8. R.Miklovič (Tvrdoň) - 2:2, 12. T.Bojda (Štefančíková) -4:3, 19. D.Majdlen (R.Miklovič) - 4:4, 23. Tvrdoň - 4:5, 24. T.Miklovič (Kurane) - 4:6, 26. Tvrdoň (G.Mateják) - 4:7, 28. Štefančíková - 4:8, 29. R.Miklovič (Tvrdoň) - 4:9, 29. Tvrdoň (R.Miklovič) - 4:10, 30. T.Bojda - 4:11

Zostava 1. FBC TRENČÍN RYTIERI

Zostava: J.Mišák (16. G.Mateják 0+1) – R.Miklovič 2+2, T.Miklovič 1+0, Martoňová, D.Majdlen 1+0, Štefančíková 1+2, Lauro, Kurane 0+1, D.Minárik, Tvrdoň 3+2, T.Bojda 3+0. Trener: T.Miklovič st.

Tydlačka - Žiško

Opätovné mestské derby a opäť vo vysokom tempe. Prvú tretinu sme zaspali, nedarilo sa nám hrať hru, akú sme chceli hrať. V druhej tretine sme si vstúpili do svedomia, chopili sa oprát a dotiahli hru do vyrovnaného skóre. V tretej sa nám konečne podarilo nájsť recept na súpera a od druhej polovice tretej tretiny sme spustili gólostroj a nastrieľali päť gólov. Pekný, rýchly zápas s množstvom krásnych akcií.