O MAJSTRA SLOVENSKEJ REPUBLIKY SI ZAHRAJÚ FLORBALISTI FLORKO KOŠICE A 1. FBC FLORBAL TRENČÍN

Majstrovstvá Slovenska v kategórii dorastu pokračujú nedeľnými zápasmi o celkové umiestnenie. Vo včerajších semifinálových stretnutiach si postup do finále zabezpečili družstvá Florko Košice a 1. FBC Florbal Trenčín. Košičania zvíťazili nad bratislavským Snipers, keď o svojom postupe rozhodli v tretej minúte predĺženia - 3:2. Domáci Trenčania sa radovali z víťazstva nad ATU Košice - 4:2. Šampionát pokračuje tretím hracím dňom od 09:00 h. zápasom o 7. miesto, v ktorom sa stretnú RAPTORS s Grasshoppers Žilina. V stretnutí o 5. miesto sa predstavia florbalisti AS Trenčín a Hurikán Bratislava. V zápasoch o medaily budú môcť fanúšikovia florbalu sledovať na presné poludnie duel medzi Snipers Bratislava a ATU Košice. Vyvrcholením turnaja bude finálové stretnutie o titul majstra Slovenskej republiky medzi Florko Košice a 1. FBC Florbal Trenčín. Tento zápas je naplánovaný na 13:30 h.. Zápasy o medaily si nenechá ujsť ani prezident Slovenského zväzu florbalu Martin Kopejtko. Fanúšikom opätovne ponúkame možnosť sledovať šampionát na Youtube kanáli 1. FBC Florbal Trenčín, kde už od rána vysielame priame prenosy všetkých stretnutí. Včerajšie duely sledovalo takmer 3000 divákov. Pozývame všetkých fanúšikov na finálový zápas, kde budú naši florbalisti bojovať o titul majstra Slovenskej republiky.