CHCETE SA K NÁM PRIDAŤ? PRÍĎTE NA NÁBOR ALEBO SA OZVITE KEDYKOĽVEK

Všetci, ktorí majú záujem obliekať náš dres a hrať majstrovský florbal, môžete sa k nám pridať počas náboru alebo aj hneď, či kedykoľvek počas roka. Podmienkou je mať 6 až 15 rokov, chuť naučiť sa hrať dobrý florbal, poctivo trénovať a mať radosť zo športu, ktorý sa stáva stále viac populárnym.

Prvý nábor sa uskutoční vo štvrtok 2. septembra o 16:00 h v Mestskej športovej hale na Sihoti v Trenčíne. Vo VIP priestoroch na 1. poschodí, predstavíme rodičom svoju stratégiu a možnosti pre nových hráčov. Konzultáciu zástupcov klubu s rodičmi organizuje klub. Noví hráči majú začiatok tréningu v centrálnej alebo tréningovej hale o 16:00 h. Deti po príchode do haly sa prezlečú v šatni a pripravia sa na tréning. Florbalové vybavenie zapožičiame všetkým zúčastneným záujemcom, ak o to požiadajú.

Druhý nábor bude v utorok 7. septembra. Zraz záujemcov o vstup do nášho klubu bude o 16:00 h opäť v Mestskej športovej hale na Sihoti v Trenčíne. Rodičia absolvujú konzultáciu s klubom – vo VIP priestoroch na 1. poschodí a noví hráči sa pripravia na tréning so začiatkom tréningu v tréningovej hale o 16:00 h.

Florbalový klub zabezpečí na svoje náklady brankárske vybavenie pre nových adeptov na pozíciu brankára. Pre každého nového hráča, ktorí sa zaregistruje do nášho klubu, ostane v ňom aj pôsobiť, poskytne ŠK 1. FBC TRENČÍN zadarmo, na svoje náklady florbalovú hokejku ako aj oblečenie pre tréningový proces. Na nábore klub zapožičia všetkým záujemcom florbalové hokejky pokiaľ to bude potrebné.

Môžete nás kontaktovať už dnes na e-mailovej adrese: klub@1fbctrencin.sk alebo vyplňte základnú PRIHLÁŠKU TU.

Kontakt na sekretára klubu: Boris Habánek - 0905 650 000 v pracovných dňoch 8:00 – 16:00 h

Viac informácií o našom klube a kontakty na trénerov a realizačné tímy nájdete na www.1fbctrencin.sk.

Tešíme sa na Vás! Poď s nami hrať florbal! Príď medzi nás.

# MY SME FLORBAL