MUŽSKÝ TFG 2021 SKVELOU PREVIERKOU PRED ŠTARTOM EXTRALIGY - VÝSLEDKY

Klub 1.FBC Florbal Trenčín pripravil na záver leta premiérový ročník turnaja Trenčín Floorball Games v kategórii mužov. Dvojica našich tímov sa počas víkendu od 27. do 29. augusta predstaví na domácom gerflore v kvalitnej medzinárodnej konkurencii. Okrem extraligového mužstva vedeného Janom Holovkom uvidíte aj juniorov hrajúcich pod taktovkou Juraja Lamačku.

Muži sa v základnej skupine stretnú s dvojicou extraligových rivalov Exel Snipers Bratislava a FBC Grasshopers Žilina. Štvrtým do partie je reprezentácia Francúzska.

Juniori narazia hneď v prvom zápase turnaja na nedávneho majstra Slovenska FBK AS Trenčín. Následne preveria extraligového nováčika Victory Stars Dubnica a v záverečnom zápase základnej skupiny narazia na účastníka najvyššej českej súťaže Panthers Otrokovice.

Prvé dva tímy v skupinách postúpia do semifinále. Mužstvá na tretích a štvrtých miestach si zahrajú o piate až ôsme miesto. Hrací čas zápasov je 3x15 minút hrubý čas, 2x3 min. je prestávka. Posledné 2 minúty poslednej tretiny sa hrajú na čistý čas. Čas sa zastavuje pri strelení gólu, vylúčení, trestnom strieľaní, time-oute, zranení, technických problémoch, mimoriadnom prerušení (trojitý signál). Semifinálové zápasy v sobotu a nedeľné zápasy o 3. a 1. miesto sa hrajú na čistý čas 3x15 minút. Rozhodovať budú rozhodcovia s licenciou SZFB Roman Cíbik, Michal Tomáš, Miloš Jursa a dvojica zo superligovými skúsenosťami Ondřej Vašíček, Radek Vybíhal obaja z Českej republiky.

Turnaj Trenčín Floorball Games na domácej palubovke nášho klubu čaká začiatkom septembra aj druhý ročník mládežníckeho turnaja. Hneď premiérový ročník si vďaka kvalitnej konkurencii a výbornej organizácii získal dobré meno. Sme radi, že oba turnaje sa napriek turbulentnému letu uskutočnia v naplánovanej forme. Ďakujeme za podporu mužského turnaja, ktorý podporilo MESTO TRENČÍN, INNOGY SLOVENSKO, MIZUNO, AUTOŠTÝL, RENAULT SLOVENSKO, EXESPORT ako aj všetci kluboví partneri, podporovatelia ŠK 1. FBC Trenčín. Turnaj podporuje aj spoločnosť NAJPOHÁRE.SK, ktorá pripravuje a zabezpečuje pre umiestnené tímy poháre a medaile, ďakujeme!

A-skupina: Francúzsko, 1.FBC FLORBAL Trenčín, Exel Snipers Bratislava, FBC Grasshopers Žilina

B-skupina: Panthers Otrokovice, FBK AS Trenčín, 1.FBC FLORBAL Trenčín "18", Victory Stars Dubnica