1. FBC TRENČÍN - akadémia
11:1
(2:1,6:0,3:0)
Tým FBC 11 TRNAVA

10. K.Kováčik (Mikolka) – 1:1, 17. S.Timko (Hacek) – 2:1, 25. Večeřa (K.Kováčik) – 3:1, 27. Mikolka (K.Kováčik) – 4:1, 29. Kyselica (Mikolka) – 5:1, 30. S.Timko (Malko) – 6:1, 32. Hacek (Košinár) – 7:1, 34. S.Timko (Košinár) – 8:1, 55. Kyselica (Mikolka) – 9:1, 58. Hacek – 10:1, 59. Mikolka (Kyselica) – 11:1

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

Kováč – R.Sága, Večeřa, Košinár, Robota, Halas, Bečár – K.Kováčik, Kyselica, Mikolka, S.Timko, Malko, Hacek. Tréner: J.Holovka

0:0

0:0

0:0

Mésaroš - Rendl

Do druhého zápasu sme nastúpili so zmenenou zostavou a výrazne zlepšenou aktivitou. Boli sme však nepresní v zakončení a opäť sme inkasovali ako prví. Chybu v obrane Trnavy využil na vyrovnávajúci gól Kováčik. Od tohto momentu sme prebrali taktovku zápasu, hrali sme kombinačne na polovici súpera a vytvárali si sľubné šance. Mikolka s Večeřom najskôr opečiatkovali konštrukciu bránky, no Timko po Hacekovej krížnej prihrávke pálil presne a poslal nás do vedenia. V závere tretiny mala Trnava šancu na vyrovnanie z brejku, no Matejdes pálil iba do pozorného Kováča. V druhom dejstve sme pokračovali v aktívnej kombinačnej hre na lopte na polovici súpera. Podarilo sa nám v nej nastrieľať 6 gólov do súperovej bránky, no mohlo ich byť aj dvojnásobne viac, nebyť našej pretrvávajúcej nepresnosti v zakončení. Všetky šance súpera vznikajúce z nepresností prihrávok stroskotali na našich návratoch do obrany, a v krajnom prípade na brankárovi Kováčovi. Do tretej tretiny sme vstúpili s o poznanie menším nasadením, no stále sme kontrolovali hru. Hoci sme si nevypracovali toľko šancí ako v druhej časti, skóre sa ešte trikrát zmenilo. Je škoda, že sme takýto obraz hry nepredviedli aj v prvom zápase, pretože strata bodov hneď v úvodnom kole nás môže mrzieť.