ŠK VICTORY STARS DUBNICA NAD VÁHOM
6:1
(0:2, 0:2, 1:2)
1. FBC TRENČÍN - akadémia

3. Škuta J. (Cingeľ S.) - 1:0, 12. Gašpar M. (Hrnčiar Š.) - 2:0, 13. Štefančík Š. (Hrnčiar Š.) - 3:0, 16. Štefančík Š. (Hrnčiar Š.) - 4:0, 25. Gašpar M. (Štefančík Š.) - 5:0, 35. Gašpar M. (Lendvay J.) - 6:1

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

MATEJIČKA M. -BELLAN A., LENDVAY J. (0+1), HRNČIAR Š. (0+3), ŠTEFANČÍK Š. (2+1), GAŠPAR M. (3+0), HERÁK D., RENDL J., KRAJČOVIČ M., POLHORSKÝ L., DEMITRA P., MAJDLEN A., SUČANSKÝ P., ŠKUTA J. (1+0), KUBIČINA L., CINGEĽ S. (0+1). MARTINUIC R. Tréneri: M.Štefančík, B.Šajban

0:0

0:0

0:0

Zemiak - Šálek

V sobotu nás čakali dve najsilnejšie družstva ligy. Hneď ráno sme narazili na celok VS Dubnica modrí, ktorí aj bez dvoch opôr, predvádzali výborný florbal. Naši chlapci ale po celý čas mali zápas pod kontrolou, vytvárali si viac streleckých šancí a postupne pribúdali góly v súperovej bráne. Zápas sme zaslúžene vyhrali.

DUBNICA n./Váh.: Milan ŠTEFANČÍK: "Sobota, po dlhšej dobe opäť ligové zápasy, nároční súperi, aj úsmev, aj sklamanie. Veľmi dobre zápasy, pre túto kategóriu asi to najlepšie, čo sme mohli vidieť. Náročný súper z Dubnice, ktorí nám nechcel dať nič zadarmo a bojoval, ale i veľmi silný súper z AS Trenčín, ktorý nás svojou aktívnou hrou v prvej tretine, donútil spraviť chyby, ktoré nás stali zápas. V každom prípade veľmi dobrá škola pre náš tím, kedy si hráči museli zvykať postupne na rôzne situácie, počnúc striedaním dvoch talentovaných hráčov Dubnice v útoku i obrane, až po pressing klubu z Trenčína po celý zápas. Ale, je potrebné vidieť aj pozitíva a tým bola skutočnosť, že chlapci nezložili zbrane a postupne začali doťahovať gólovo súpera. Vyskúšali si čo je v praxi rýchly florbal, odovzdávanie loptičiek a následne vyše 1:30 minútovú hru bez brankára. S predvedenou hrou som v oboch zápasoch spokojný, na chlapcov veľmi hrdý a teraz nás už čaká tvrda príprava na nadstavbu, v ktorej máme cieľ pobiť sa o postup na Majstrovstvá Slovenska."