1. FBC TRENČÍN - akadémia
20:1
(10:1, 5:0, 5:0)
FK AS TRENČÍN - BIELI

1. Gašpar (Lendvay) - 1:0, 2. Cingeľ - 2:0, 4. Š.Štefančík (Herák) - 3:0, 4. Gašpar (Š.Štefančík) - 4:0, 7. Sučanský (Herák) - 5:1, 7. Š.Štefančík (Gašpar) - 6:1, 8. Hrnčiar (Š.Štefančík) - 7:1, 9. Chovanec (Cingeľ) - 8:1, 11.Š.Štefančík (Hrnčiar) - 9:1, 12. Demitra (M.Krajčovič) - 10:1, 13. Hrnčiar - 11:1, 13. Kubičina (Sučanský) - 12:1, 14. Cingeľ (Ďuriš) - 13:1, 21. Chovanec (Cingeľ) - 14:1, 22. Cingeľ (Chovanec) - 15:1, 26. Š.Štefančík (Hrnčiar) - 16:1, 29. Ďuriš (Cingeľ) - 17:1, 32. Demitra - 18:1, 35. Cingeľ (Š.Štefančík) - 19:1, 35. Gašpar (Š.Štefančík) - 20:1

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

Matejička (24.J.Mišák) – J.Rendl, Lendvay 0+1, Hrnčiar 2+2, Š.Štefančík 4+4, Gašpar 3+1, Bellan, Herák 0+2, M.Krajčovič 0+1, Chovanec 2+1, Demitra 2+0, Sučanský 1+1, Ďuriš 1+1, Kubičina 1+0, Cingeľ 4+3. Tréneri: M.Štefančík, B.Šajban

1:0

0:0

0:0

J. Riečický - Kútik

Zápas proti mužstvu AS Trenčín sa hral od začiatku na jednu bránu. Chlapci si vyskúšali veci z tréningu, schuti si zahrali a zastrieľali a predviedli pár pekných akcií. V bráne odchytal poslednú tretinu opäť náš najmladší brankár Jakub a svoj prvý ligový gól strelil Martin Ďuriš.

1. FBC TRENČÍN - akadémia: Milan ŠTEFANČÍK, tréner: „V sobotu sme odohrali posledné ligové zápasy v tomto roku a oba sme zvládli. Prezentovali sme sa rýchlym pohybom a prechodom do súperovej obrany, výrazným počtom striel na súperovu bránu. Aj keď musím pochváliť brankára z Púchova, ktorý predviedol zopár pekných zákrokov, nakoniec sme v oboch zápasoch ťahali za úspešný koniec. V zápasoch sme dali možnosť odchytať prvé minúty aj brankárovi zo staršej prípravky Jakubovi Mišákovi, ktorý mal možnosť okúsiť, že vyššia kategória je rýchlejšia a namáhavejšia. Chalanom chcem popriať, aby neprestávali na sebe naďalej pracovať, lebo nás od januára čaká nadstavba, kde sa pokúsime zabojovať o postup na Majstrovstvá Slovenska.“