ŠK VICTORY STARS DUBNICA NAD VÁHOM
0:15
(0:3, 0:8, 0:4)
1. FBC TRENČÍN - akadémia

4. Cingeľ (Š.Štefančík) - 1:0, 8. Lendvay (J.Rendl) - 2:0, 12. Lendvay (Š.Štefančík) - 3:0, 14. Cingeľ - 4:0, 15. Cingeľ (Š.Štefančík) - 5:0, 17. Š.Štefančík (Gašpar) - 6:0, 17. Cingeľ (Š.Štefančík) - 7:0, 23. Š.Štefančík - 8:0, 23. M.Krajčovič (J.Rendl) - 9:0, 23. M.Krajčovič (Demitra) - 10:0, 24. Š.Štefančík (Martiniuc) - 11:0, 26. M.Krajčovič (Polhorský) - 12:0, 30. Polhorský (J.Rendl) - 13:0, 34. Š.Štefančík - 14:0, 36. Gašpar (Š.Štefančík) - 15:0

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

Matejička. - Bellan, Lendvay, Cingeľ, Š-Štefančík, Gašpar, Herák, J.Rendl, M.Krajčovič, Polhorský, Demitra, Sučanský, A.Majdlen, Martiniuc, Kubičina, Čikel. Tréneri: M.Štefančík, B.Šajban

0:2

0:0

0:3

Haluška - Jankura

Zápas proti Victory Stars bieli bol z našej strany v prvej tretine príliš nervózny. Aj keď sme sa dostali do vedenia, hra bola nepresná, lopty nám odskakovali, na brankára sme vyslali minimum striel. Prišli ale dve naše oslabenia a paradoxne práve počas nich sme sa presadili trikrát. Ich zvládnutie nám pomohlo, zlepšili sme pohyb, šli viacej do prihrávok a výsledkom bolo narastajúce skóre zápasu. Pozitívom je čisté konto nášho brankára, ktorý najmä v tretej tretine čelil viacerým strelám súpera.

1. FBC TRENČÍN - akadémia:Milan ŠTEFANČÍK: "S výnimkou prvej tretiny, kedy hráči pôsobili ospalým dojmom, sme predvádzali útočnú hru i pevnú defenzívu. Podržal nás náš brankár Marek Matejička, ktorý si zo zápasu odniesol čisté konto."