JEX - Extraliga - 7. kolo - 23. 10. 2022 13:00hod
3:8
(1:6, 0:0, 2:2)
1. FBC FLORBAL TRENČÍN

Bránky a asistencie

5.Bulejčík (Pavlíček) - 0:1, 6.Šálek (Dohál) - 0:2, 9.Bulejčík (Dohál) - 1:3, 13.Pavlíček (Bulejčík) - 1:4, 16.vlastný (Kandráč) - 1:5, 20.Pavlíček (Bulejčík) - 1:6 (O), 54.Repka (Pavlíček) - 3:7 (P), 56.Pavlíček (Cifranič) - 3:8

Zostava 1. FBC FLORBAL TRENČÍN

Polák - Repka, Cifranič, Robota, Venglik, Večeřa - Bulejčík, Matej Galajda, Šálek, Pavlíček, Dohál, Kyselica, K.Kováčik. Tréner: J.Holovka

Diváci

Zápas, o ktorom sme predpokladali, že bude ťažší, rozhodli chlapci v náš prospech už v prvej tretine. Domáci od začiatku neboli schopní klásť vážnejší odpor, v obrane boli pasívni a smerom dopredu sa nezmohli vôbec na nič. Žiaľ, od druhej tretiny sme doslova prestali hrať florbal, ďalšiu časť zápasu sme doslova „odchodili“ a takmer sme vlastnou ľahostajnosťou dovolili súperovi dostať sa do zápasu. V samom závere sme však predsa len šliapli na plyn a dosiahli presvedčivé víťazstvo.

Ohlasy trénerov

1. FBC FLORBAL TRENČÍN: Jan HOLOVKA: "Na Prešov sme sa pripravili zodpovedne a zápas rozhodli v úvodných dvadsiatich minútach. Výkon v ďalšej časti zápasu ma nepotešil, je na škodu, že sme si schuti nezahrali a nezastrieľali až do konca. Ale, ako som povedal, šesťbodovú misiu sme naplnili presvedčivo a to je v tomto momente podstatné.“