11. A.Majdlen (Mahrík) - 1:3, 18. A.Majdlen (Lendvay) - 2:3, 20. Sučanský - 3:3

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

J.Mišák (16. D. Palatinus) - Šurik, J.Halas, Pašš, Sučanský 1+0, Petrík, Mahrík 0+1, A.Majdlen 2+0, M.Timko, G.Kováč, Štefančíková, Lendvay 0+1, Katrenčík. Tréneri: R.Timko B.Šajban

Vanko - Zemiak

Rozhodcovia

Na druhý zápas nastúpili opäť iní hráči vrátane troch „ostaršených“ mladších prípravkárov. Aj tu zažili viacerí hráči svoju premiéru. Boli sme vyrovnaným súperom, AS zvládli lepšie záverečnú tretinu.

Ohlasy trénerov

1. FBC TRENČÍN - akadémia: Rastislav TIMKO: „Ďalšia florbalová nedeľa je za nami a tento deň bol svojím spôsobom prelomový. Prvýkrát v histórii klubu, hrali deti rozdelené do dvoch družstiev. Áno.... je ich toľko, že sme si dnes dovolili postaviť dve družstvá, kde v každom bolo 12-13 detí v poli a dvaja brankári. Sú kluby, ktoré do zápasu nepostavia ani tri kompletné formácie. Na druhej strane je prirodzené, že všetko má svoje pre aj proti. Dnes sme sily rozdelili a bohužiaľ sme oba zápasy prehrali, avšak to nie je podstatné. Na deťoch bola vidieť v rozhodujúcich momentoch zápasová neskúsenosť, nakoľko v prvom dueli to bola pre sedem z dvanástich detí zápasová premiéra. Pre deti je cenná aj skúsenosť, že sa dá prehrať zápas, v ktorom vedieme 4:0. Najmä druhý zápas dňa proti družstvu FBK AS Trenčín bol pre nás cennou skúškou, keď sa nám podarilo vyrovnať nepriaznivý stav z 0:3 na 3:3, avšak množstvo nepremenených šancí v tretej tretine zapríčinilo, že z víťazstva sa tešil súper. Dnes dobrá skúsenosť aj pre mňa ako trénera. Viem, čo zlepšiť, viem, na čom popracovať, avšak bez ťažkých zápasov a bohužiaľ aj prehier to jednoducho nejde. Záverom chcem povedať, že som na všetky deti HRDÝ. Chcel by som poďakovať za podporu všetkým rodičom, ktorí pripravili pre deti fantastickú atmosféru...“