1. FBC TRENČÍN - akadémia
10:0
(4:0, 1:0, 5:0)
FBK PÚCHOV

1.S.Timko (Š.Štefančík) - 1:0, 12.Obert (Š.Štefančík) - 2:0, 14.M.Bojda (Jurica) - 3:0, 14.Križan (Halas) - 4:0, 25.M.Bojda - 5:0, 32.Š.Štefančík (Halas) - 6:0, 34.Jurica (M.Bojda) - 7:0, 34.O.Kováčik (J.Boško) - 8:0, 38.Š.Štefančík (S.Timko) - 9:0, 40.Š.Štefančík (S.Timko) - 10:0 (P)

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

M.Jurík (34.Borot) - Halas, Križan, Záň, Jarábková, Panák - S.Timko, Obert, Š.Štefančík, S.Liška, M.Bojda, Jurica, Kakody, O.Kováčik, J.Boško, Halasová, Hasaj, D.Meško, Paracka. Tréner: I.Kollár

0:1

1:0

0:0

Bulejčík – A.Rendl

V treťom majstrovskom turnaji regionálnej ligy starších žiakov sa naše družstvo predstavilo v domácom prostredí. Zatiaľ čo Púchov sme podľa očakávania presvedčivo zdolali, v súboji dvoch špičkových tímov súťaže o gólik podľahli rovesníkom „modrého“ tímu Dubnice. Nevadí chlapci a dievčatá, nie každý deň sa všetko vydarí, pri poctivom tréningu príležitosť k vydarenejšej odvete určite príde ešte v tejto sezóne.

Zápas sa odohrával plne v našej réžii. Do vedenia sme šli už v 9.sekundea hostí sme až do konca tretiny k ničomu vážnejšiemu nepustili. Druhá tretina bola vyrovnanejšia, z našej strany akási „rozlietaná“ a s viacerými chybami v obrane, takže príležitosť vyniknúť dostal aj brankár Jurík. Aj hostí však v tejto časti výrazne podržal brankár. V záverečnej časti sme sa opäť strelecky prebudili, v bránke nás podržal striedajúci Borot, ktorý kryl i nariadený samostatný nájazd a tak sme nakoniec vybojovali dvojciferné víťazstvo s čistým kontom.

1. FBC TRENČÍN - akadémia: Ivan KOLLÁR: „Do zápasu proti Púchovu sme zapojili všetkých dvadsať nominovaných hráčov. Niektorým sa darilo viac, niektorým menej, ale celkovo zápas zvládli a náš výkon hodnotím ako vydarený."