JEX - Extraliga - 12. kolo - 04. 12. 2022 11:00hod
MŠH TRENČÍN - centrálna hala
8:3
(3:2, 3:0, 2:1)
TSUNAMI ZÁHORSKÁ BYSTRICA

3. Bulejčík (Matej Galajda) - 1:0, 9. K.Kováčik (Pavlíček) - 2:1, 10. Bulejčík (Matej Galajda) - 3:1, 22. T.Krajčovič (K.Kováčik) – 4:2, 31. Matej Galajda (Kyselica) - 5:2, 33.Kyselica – 6:2, 44. Pavlíček (Bulejčík) – 7:2, 47. Pavlíček (Polák) - 8:3

Polák - Repka, Cifranič, Venglik, A.Rendl, Košinár - T.Krajčovič, Matej Galajda, Bulejčík, Pavlíček, Kyselica, K.Kováčik, Dohál. Tréner: J.Holovka

3:0

0:0

0:0

RIEČICKÝ - MÉSAROŠ

Do nedeľňajšieho zápasu sme vstúpili oveľa svižnejšie. Súper prišiel s otvorenejšou taktikou a tak zápas bol oveľa zaujímavejší. Začal sa zázračným zásahom brankára hostí po strele Galajdu, postupne sme si však vybudovali už v 1.tretine dvojgólový náskok, ktorý však hostia dokázali ešte do konca úvodnej časti, posledný raz v zápase, zredukovať. Druhú tretinu sme vyhrali presvedčivým rozdielom, ale aj hostia si vypracovali viacero skvelých príležitostí, Polák v našej bránke bol však skvelý a istý. V poslednej tretine sa strelecky dvakrát presadil Pavlíček a tak nás nasmeroval k presvedčivému víťazstvu. Je o to cennejšie, že sme ho dosiahli po kolektívnom výkone a napriek silne oklieštenej zostave. Osobitnú zmienku si však zaslúži brankár Polák, ktorého stabilná nadpriemerná forma by si zaslúžila pozornosť pri zostavovaní juniorskej reprezentácie.

1. FBC FLORBAL TRENČÍN: Jan Holovka: „Proti silnejšiemu súperovi sme dosiahli presvedčivé víťazstvo, ktoré sa zrodilo po kolektívnom výkone celého tímu, ktorý začínal od výborného Poláka v bránke. Hoci zloženie nášho tímu bolo prakticky rovnaké ako deň predtým, výkon bol lepší ako v sobotu, hrali sme zodpovedne, aj keď vpredu sme pôsobili trochu vyplašeným dojmom. Vzhľadom na nekompletnú zostavu a tréningový deficit väčšiny hráčov som bol dnes spokojný a chlapcom za prístup k zápasu ďakujem.“