EXEL SNIPERS BRATISLAVA
3:3
(0:1, 0:1, 3:1)
1. FBC TRENČÍN - akadémia

14. T.Krajčovič (S.Liška) – 0:1, 24. Matúš Galajda (Kyselica) – 0:2 (P), 60. T.Krajčovič (Matúš Galajda) – 3:3

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

Šlosár – Robota, Košinár, S.Liška 0+1, Záň, Večeřa, R.Sága – T.Krajčovič 2+0, Kyselica 0+1, Mikolka, S.Timko, Matúš Galajda 1+1, Hacek, Bečár, Malko. Tréner: J.Holovka

2:2

1:1

0:0

Chamraz - Poprocký

Nedeľňajší zápas bol z našej strany už len prestížnym v snahe dokázať si, že vieme potrápiť každého. A podarilo sa ! Po zodpovednom výkone sme dve tretiny dokázali udržať čisté konto a dostali sa do dvojgólového vedenia. Na začiatku tretej časti domáci vrhli všetky sily do útoku, dokázali pomerne rýchlo vyrovnať a začínalo sa odznova. Keď Snipers v 54.minúte dokázali využiť presilovú hru po vylúčení Košinára a keď bol ten istý hráč presne dve minúty pred koncom vylúčený aj po druhý raz, zdalo sa, že nám sľubne rozohraný zápas predsa len prekĺzne pomedzi prsty. Pomohlo nám však vylúčenie domáceho Ľalíka 34 sekúnd pred koncom. Tréner Holovka si vyžiadal oddychový čas, odvolal brankára Šlosára a krátku power play sme dokázali 19 sekúnd pred koncom využiť, šťastným strelcom bol Tomáš Krajčovič. Za príkladný prístup k zápasu sme si bod zaslúžili a tento výkon a výsledok by mali byť povzbudením do záverečnej prípravy na republikový šampionát.

1. FBC TRENČÍN - akadémia: Jan HOLOVKA: „Chlapci dnes podali kvalitný, zodpovedný výkon, podporený výborným výkonom brankára Šlosára. Domáci boli síce častejšie na loptičke, ale naša defenzíva stála na pevných nohách. Príležitosť dostali všetci hráči v poli a nik nesklamal. Teší ma, že družstvo zaznamenalo v posledných zápasoch herný progres a výkony počas víkendu môžu byť pre všetkých tou správnou odmenou. Najmä z toho dôvodu ma teší výborne a rýchlo zvládnutá power play, za predvedený výkon sme si dnes totiž aspoň bod zaslúžili.“