FK AS TRENČÍN - ČERVENÍ
12:4
(3:1, 3:3, 6:0)
1. FBC TRENČÍN - akadémia

13. Paracka (J.Boško) - 1:1, 20. Š.Štefančík (M.Bojda) – 4:2, 21. Š.Štefančík (M.Bojda) - 4:3, 26. Kakody (M.Jurík) – 5:4

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

Borot (31. Marek Matejička) – S.Liška, Záň, M.Jurík 0+1, Ochránek, Kakody 1+0, Jarábková, Križan, Jurica, Š.Štefančík 2+0, S.Timko, J.Boško 0+1, F.Meško, Obert, O.Kováčik, M.Bojda 0+2, Paracka 1+0, Hasaj, Hošala, Halasová. Tréneri: Milan Štefančík, Martin Matejička, Matej Galajda

0:0

P.Bulko - S.Bagin

Prvé dve tretiny nášho vystúpenia treba hodnotiť pozitívne. Šancu v bráne dostal od začiatku Matúš Borot a presvedčili sme sa, že to bol výborný ťah. Pri neustálom tlaku súpera predviedol zopár krásnych zákrokov, na nudu sa rozhodne sťažovať nemusel. V prvých dvoch tretinách sme sa výsledkovo neustále doťahovali, mužstvo sa napriek inkasovaným gólom nestiahlo pred svoju bránu a pokúšalo sa hrať aktívne. V tretej tretine sme nášmu brankárovi veľmi nepomohli. Viaceré prečíslenia a rýchla hra súpera nám robili problémy. Došli sily a to sa prejavilo na narastajúcom skóre. Tímu ale treba poďakovať, že aj napriek prehre vydali zo seba všetci všetko so snahou pobiť sa o výsledok.

1. FBC TRENČÍN - akadémia: Milan ŠTEFANČÍK: „Mestské derby ovládlo mužstvo domácich. Aj keď naši hráči vydali v prvých dvoch tretinách veľa energie na otočenie výsledku, nestačilo nám to a v tretej tretine sme fyzicky odišli. Do zápasu nastúpilo všetkých osemnásť hráčov a vystriedali sa aj obaja brankári. Všetci tak mali možnosť vyskúšať si, aké je to hrať florbal na najvyššom leveli. Som rád, že tento výsledok neovplyvnil náš postup na Majstrovstvá Slovenska.“