6:4
(0:0, 2:3, 4:1)
FBK PÚCHOV

Bránky a asistencie

18. Kakody - 1:1, 30. Ochránek - 2:3, 33. Jurica (S.Timko) - 3:4, 39. Ochránek (S.Liška) - 4:4, 44. Jurica (Záň) - 5:4, 45. S.Timko (Jurica) - 6:4

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

Borot - Záň 0+1, Križan, S.Liška 0+1, Ochránek 2+0, Paracka, Panák, Jarábková, Jurica 2+1, J.Boško, M.Bojda, Kakody 1+0, F.Meško, M.Jurík, O.Kováčik, Obert, S.Timko 1+1. Tréneri: M.Štefančík, Martin Matejička

Rozhodcovia

Do zápasu s FBK Púchov sme vstupovali ako papierový favorit, ale priebeh zápasu tomu nenasvedčoval. Nervozita po celú dobu zápasu, kŕčovitý výkon hráčov a doťahovanie sa v zápase na súpera. Súper premenil dve presilové hry, bol neustále aktívny,dobiedzal v súbojoch. Na to nevedeli nájsť hráči po celý zápas recept. Ale ako sa vraví, kto pokúša o šťastie, tomu je dopriate. Snahu celému mužstvu zvrátiť výsledok nemožno uprieť, ale za konečný obrat môžeme ďakovať najmä dvojici Jurica – Timko. Zápas odohrali so snahou zvrátiť výsledok a v posledných minútach sa im to aj podarilo. Dôležitým momentom v nepriaznivo sa vyvíjajúcom zápase bol však aj Ochránekov gól na 2:3 v poslednej sekunde 2.tretiny.