1. FBC TRENČÍN - akadémia
6:5
(2:0, 2:2, 2:3)
FBO ŽOCHÁR TOPOĽČANY

13. O.Kováčik - 1:0, 15. Š.Štefančík - 2:0, 21. Jurica (Kakody) - 3:2, 24. S.Timko (S.Liška) - 4:2, 32. Kakody (Š.Štefančík) - 5:2, 35. S.Liška (O.Kováčik) - 6:2

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

Matejička (23.Borot) - Záň, Križan, S.Liška 1+1, O.Kováčik 1+1, S.Timko 1+0, Panák, Kakody 1+1, Jurica 1+0, Š.Štefančík 1+1, M.Bojda, Jarábková, F.Meško, Guliš, Paracka, J.Boško, Hošala. Tréneri: M.Štefančík, M.Matejička

0:0

Klačko - Grman

Kvalitný zápas, hráči si najmä v prvej tretine vytvorili dostatok šancí, z ktorých ale premenili len dve. V druhej tretine sa po našich chybách Topoľčany vrátili do hry, hráči ale pokračovali v rýchlej hre a snahe streliť ďalšie góly, čo sa nám aj podarilo. Tretiu tretinu sme mali až do záverečných minút pod kontrolou, no záver sme si skomplikovali sami. Topoľčany sa dotiahli na rozdiel jediného gólu, ale výsledok sme si už postrážili.