5:0
(1:0, 1:0, 3:0)
FBK HARVARD PARTIZÁNSKE

Bránky a asistencie

8. Hrnčiar (Š.Štefančík) - 1:0, 13. Cingeľ (Hrnčiar) - 2:0, 31. J.Rendl (Polhorský) - 3:0, 35. Hrnčiar - 4:0, 35. Gašpar (Polhorský) - 5:0

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

Marek Matejička - Lendvay, Bellan, Gašpar 1+0, Š.Štefančík 0+1, Hrnčiar 2+1, Herák, Polhorský 0+2, J-Rendl 1+0, Kubičina, Cingeľ 1+0, D.Meško, A.Majdlen, M.Krajčovič, Chovanec, Žedényi, M.Ďuriš. Tréneri: M.Štefančík, B.Šajban

Rozhodcovia

Partizánske, to bol už iný súper a iná hra. Ide o kombinačne veľmi silného súpera, s rýchlym pohybom na loptičke. Chlapci ale po celý zápas plnili všetky úlohy zodpovedne. Pri chybnom striedaní súpera sme strelili úvodný gól, v druhej tretine s prispením kúska šťastia druhý. Fantastický Marek Matejička nás opäť podržal v bráne. V tretej tretine sme odohrali výbornú presilovú hru a následne po nej navýšili skóre. Súper šiel do power-play, kde sme mali par šancí a jedna z nich skončila v opustenej bránke súpera. Záverečnou bodkou za zápasom bol výstavný gól nášho obrancu Jakuba Rendla.