1. FBC TRENČÍN - akadémia
15:5
(1:1, 8:1, 6:3)
FK AS TRENČÍN - BIELI

12. Sučanský (Hrnčiar) - 1:1, 13. Demitra (Polhorský) - 2:1, 16. Gašpar (Hrnčiar) - 3:2, 16. Lendvay (Š.Štefančík) - 4:2, 18. J.Rendl (M.Krajčovič) - 5:2, 18. Cingeľ (A.Majdlen) - 6:2, 21. Š.Štefančík (Hrnčiar) - 7:2, 23. Demitra (Herák) - 8:2, 24. Hrnčiar - 9:2, 26. J.Rendl - 10:2, 30. Š.Štefančík (Gašpar) - 11:3, 31. Sučanský (Š.Štefančík) - 12:5, 34. Hrnčiar (Sučanský) - 13:5, 34. Š.Štefančík (Chovanec) - 14:5, 36. M.Ďuriš (Š.Štefančík) - 15:5

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

Matejička (25. Žofčin) - Sučanský 2+1, Lendvay 1+0, Hrnčiar 2+3, Š.Štefančík 3+3, Gašpar 1+1, J.Rendl 2+0, Herák 0+1, M.Krajčovič 0+1, Polhorský 0+1, Demitra 2+0, D.Meško, A.Majdlen 0+1, Žedényi, Kubičina, Cingeľ 1+0. Tréneri: M.Štefančík, B.Šajban

0:0

Šálek - Š.Ondrášik

Do zápasu sme nastupovali ako favorit, ale priebeh prvej tretiny tomu vôbec nenasvedčoval. Hra bez nápadu, bláznenie sa za loptičkou, každý z hráčov chcel streliť gól a zabudli sme na jedno podstatné, že ide o tímovú hru. Po dohovore trénerov počas prestávky sme zapli na vyššie tempo a zápas herne i strelecky ovládli.

1. FBC TRENČÍN - akadémia: Milan ŠTEFANČÍK: „Dve rozdielne mužstvá, tak by som vystihol priebeh sobotných zápasov. V oboch nastúpili síce tí istí hráči, ale s rozdielnym poňatím hry. Kým proti mužstvu „bielych“ sme nepodali optimálny výkon, dosť sme sa trápili v obrane aj s kolektívnym poňatí hry. Po dohovore v kabíne nastúpilo proti „červeným“ úplne iné mužstvo. Som veľmi rád, že si chlapci vstúpili do seba a podali jeden z najlepších výkonov v tomto ročníku. Obetavosť, tímový výkon, bojovnosť a spoľahlivý brankár. To boli základne piliere úspechu.“