MŠH TRENČÍN - tréningová hala
1. FBC TRENČÍN - akadémia
15:6
FK AS TRENČÍN - BIELI

1. Lendvay - 1:0, 2. Grofik (J.Hudec) - 2:0, 3. Sučanský (Lendvay) - 3:0, 4. J.Gavenda (J.Hudec) - 4:0, 5. Kalnássy (J.Hudec) - 5:0, 7. Mahrík (Lendvay) - 6:2, 13. Kalnássy (J.Hudec) - 7:2, 16. Lendvay (Sučanský) - 8:2, 18. J.Gavenda - 9:2, 20. Lendvay (Mahrík) - 10:4, 23. Mahrík (Lendvay) - 11:4, 24. Kalnássy (J.Hudec) - 12:4, 26. Lendvay (Sučanský) - 13:4, 26. Lendvay - 14:4, 29. Kalnássy (J.Hudec) - 15:6

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

T.Bojda - Šimko, Grofik 1+0, Sučanský 1+2, Pašš, Kalnássy 4+0, Lendvay 5+3, Mahrík 2+1, J.Gavenda 2+0, Minárik, J.Hudec 0+6. Tréneri: R.Timko, B.Šajban

Jankura - T.Černuch

Do zápasu sme vstúpili maximálne koncentrovaní a pripravení. Aktívna hra a dôraz pri rozohrávke súpera počas celého duelu bola kľúčom k víťazstvu v zápase. Hrali sme v tempe, ktoré vzbudzovalo obavy, či deti dokážu v takom nasadení vydržať všetky tri tretiny. Aj keď skóre 6:2 po prvej tretine hovorilo jednoznačne v náš prospech, priebeh zápasu taký jednoznačný nebol. Okrem efektivity v zakončení, ktorá nás zdobila počas celého zápasu, nás podržal aj výborne chytajúci Tomáš Bojda v bráne. Je potrebné oceniť hráčov AS Trenčín, že aj za nepriaznivého stavu sa snažili hrať florbal a neprezentovali sa odovzdaným výkonom. Sme presvedčení, že každý tréner by ocenil, keby bolo takýchto zápasov počas sezóny čo najviac.