MŠH Nemšová
1. FBC TRENČÍN - akadémia
11:5
FBK PÚCHOV

6. Lendvay (A.Majdlen) - 1:1, 8. Kalnássy (J.Hudec) - 2:1, 15. Lendvay (A.Majdlen) - 3:2, 19. Lendvay (Mahrík) - 4:2, 20. J.Hudec (Kalnássy) - 5:2, 22. A.Majdlen (Mahrík) - 6:3, 24. Lendvay - 7:3, 27. Lendvay (A.Majdlen) - 8:4, 27. Kalnássy (J.Hudec) - 9:4, 30. Mahrík (Lendvay) - 10:5, 30. A.Majdlen (Mahrík) - 11:5

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

D.Palatinus (16. Vojtech) - Šimko, A.Majdlen 2+3, Kalnássy 2+1, Lendvay 5+1, Mahrík 1+3, J.Gavenda, Minárik, J.Hudec 1+2. Tréneri: R.Timko, B.Šajban

Jankura - S.Bagin

Začiatok zápasu sme vyslovene zaspali. Na deťoch bolo vidieť skoré vstávanie, umocnené posunom času zo zimného na letný. Súper, ktorý pricestoval na zápasy so šiestimi hráčmi a brankárom, sa rýchlejšie dostal do zápasového tempa a robil nám od začiatku svojim pohybom na ihrisku a aktívnym napádaním problémy, čo vyvrcholilo v tretej minúte gólom v našej sieti. Postupom času sme prebrali opraty zápasu do svojich rúk a ešte do konca prvej časti hry sme sa dostali do vedenia. Aj druhá tretina bola pomerne vyrovnaná, keďže súper, ktorý bol mimochodom výborne fyzicky pripravený, dokázal s nami držať krok. Rozhodla až tretia tretina, v ktorej sme súperovi nastrieľali šesť gólov. Púchovčanom však za predvedený výkon určite patrí uznanie.