MŠH Nemšová
1. FBC TRENČÍN - akadémia
24:1
ICE Players Sereď

2. A.Majdlen (Mahrík) - 1:0, 2. Kalnássy (J.Hudec) - 2:0, 2. J.Hudec (Kalnássy) - 3:0, 5. J.Hudec (Kalnássy) - 4:0, 6. J.Hudec (Mahrík) – 5:0, 7. Mahrík (A.Majdlen) - 6:0, 8. Minárik (Lendvay) - 7:0, 9. Mahrík (A.Majdlen) - 8:0, 10. Kalnássy (J.Gavenda) - 9:0, 12. Mahrík (Lendvay) - 10:0, 13. J.Hudec (Kalnássy) - 11:0, 14. Lendvay (Minárik) - 12:0, 18. Mahrík - 13:0, 19. Kalnássy (J.Hudec) - 14:0, 19. Lendvay - 15:0, 27. Kalnássy (J.Hudec) - 16:0, 27. J.Gavenda (Kalnássy) - 17:0, 27. Lendvay (A.Majdlen) - 18:0, 27. Mahrík (A.Majdlen) - 19:0, 28. Kalnássy (J.Hudec) - 20:0, 28. Kalnássy (J.Hudec) - 21:0, 30. A.Majdlen - 22:0, 30. Kalnássy (J.Hudec) - 23:1, 30. Kalnássy (J.Hudec) – 24:1

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

D.Palatinus (16. Vojtech) - Šimko, A.Majdlen 2+4, Kalnássy 8+4, Lendvay 3+2, Mahrík 5+2, J.Gavenda 1+1, Minárik 1+1, J.Hudec 4+7. Tréneri: R.Timko, B.Šajban

Jankura - S.Bagin

V druhom zápase na turnaji boli našimi súpermi hráči Serede. Zápas bol de-facto rozhodnutý po prvej tretine, ktorú sme vyhrali 9:0, keď sme súperovi nedovolili prakticky nič. V podobnom duchu sa odvíjali aj ďalšie dve časti hry: rýchle brejky, finálna prihrávka a dôraz v zakončení spôsobili, že skóre kontinuálne narastalo v náš prospech. Svoj prvý gól v drese 1.FBC strelil Dávid Minárik a k tomu pridal aj jednu asistenciu. Výborne zachytali obaja brankári, len škoda nešťastne inkasovaného gólu necelú minútu pred koncom duelu. Čisté konto by bolo odmenou za ich výkony. Škvrnou na celom zápase bola hra súperových hráčov, ktorým asi tréneri dostatočne nevysvetlili, že bojovnosť a nasadenie, ktoré sa im nedá uprieť, musí mať tiež svoje hranice. Stojí tiež za zamyslenie, prečo rozhodcovia umožnia takúto hru v tejto vekovej kategórii a píšťalku použijú „v úvodzovkách“ len na zahájenie a ukončenie tretiny.