MŠH Nemšová
1. FBC TRENČÍN - akadémia II.
13:4
Tým FBC 11 TRNAVA

2. Grófik (M.Hudec) - 1:0, 2. M.Timko (Štefančíková) - 2:0, 6. M.Hudec - 3:2, 7. Štefančíková (M.Timko) - 4:2, 9. Grófik - 5:3, 13. M.Timko (G.Kováč) - 6:3, 23. M.Hudec (Sučanský) - 7:4, 24. Štefančíková (G.Kováč) - 8:4, 26. M.Hudec - 9:4, 27. M.Timko (Štefančíková) - 10:4, 28. M.Hudec (M.Timko) - 11:4, 29. M.Timko (Sučanský) - 12:4, 30. G.Kováč - 13:4

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia II.

J.Mišák (16. G.Mateják) - Školníková, J.Halás, Grófik 2+0, Sučanský 0+2, M.Timko 4+2, G.Kováč 1+2, Pašš, Štefančíková 2+2, Katrenčík, Šurik, Lím, M.Hudec 4+1. Tréneri: R.Timko, B.Šajban

Jankura - S.Bagin

Aj druhé družstvo staršej prípravky malo vstup do prvého zápasu ovplyvnený ranným vstávaním. Duel bol dve tretiny zápasu vyrovnaný, kým súper, ktorý mal opäť len šesť hráčov v poli plus brankára, stíhal fyzicky. Do zápasového kolotoča sa zapojili všetky štyri formácie a ich pravidelnou rotáciou sme pošetrili sily na záverečnú časť. V tretej tretine, keď už súperovi dochádzali sily, sme strelili sedem gólov a tým definitívne zlomili jeho húževnatý odpor.