MŠH Nemšová
FBK HARVARD PARTIZÁNSKE
4:8
1. FBC TRENČÍN - akadémia II.

7. J.Mišák (Katrenčík) - 0:1, 7. M.Hudec (Grófik) - 0:2, 9. Štefančíková (G.Mateják) - 0:3, 19. M.Hudec - 2:4, 20. M.Timko (Štefančíková) - 2:5, 25. Grófik (Pašš) - 2:6, 26. M.Hudec (Grófik) - 2:7, 27. M.Timko (G.Kováč) - 2:8

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia II.

G.Mateják 0+1 - Školníková, J.Halás, Grófik 1+2, Sučanský, M.Timko 2+0, G.Kováč 0+1, Pašš 0+1, Štefančíková 1+1, Katrenčík 0+1, Šurik, Lím, M.Hudec 3+0, J.Mišák 1+0. Tréneri: R.Timko, B.Šajban

Jankura - S.Bagin

Jeden z najvyrovnanejších zápasov na turnaji, obe družstvá sa síce dostávali do šancí, ale brankári na oboch stranách častokrát podržali svoj tím. Ako prvý sa až v 7. minúte strelecky presadil Jakub Mišák, ktorý odložil brankársku masku a zobral do ruky hokejku, aby si tento zápas užil ako hráč. Súper, ktorý hral so siedmimi hráčmi, s nami držal dlho krok, v 19. minúte zápasu bol stav 3:2 pre naše farby. Potom sme však strelili päť gólov v rade a o výsledku zápasu bolo prakticky rozhodnuté. Súper síce strelil v samom závere ešte dva góly, ale to stačilo iba tak na kozmetickú úpravu výsledku.