1. FBC TRENČÍN - akadémia
10:5
FBK HARVARD PARTIZÁNSKE

Bránky a asistencie

1. G.Kováč (Štefančíková) - 1:0, 7. M.Timko (Štefančíková) - 2:2, 7. Štefančíková (M.Timko) - 3:2, 10. Kurane (R.Miklovič) - 4:3, 12. G.Kováč (M.Timko) - 5:3, 14. R.Miklovič - 6:4, 16. Štefančíková (G.Kováč) - 7:4, 16. M.Timko (G.Kováč) - 8:4, 18. R.Miklovič - 9:4, 22. Štefančíková (M.Timko) - 10:4

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

Vojtech (21.Scherfel) – R.Miklovič 2+1, T.Miklovič, Tvrdoň, T.Palatinus, M.Rendl, M.Timko 2+3, G.Kováč 2+2, D.Majdlen, Štefančíková 3+2, Kurane 1+0, Nacík, Burke. Tréner: R.Timko

Mészáros - Klačko

Rozhodcovia

Deti z Partizánskeho nám boli na začiatku zápasu viac ako vyrovnaným súperom, pri ich akciách nás viackrát podržal brankár Dominik Vojtech, ktorý ukázal viacero vynikajúcich zákrokov. V druhej tretine sme zrýchlili rozohrávku a pridali aj na početnosti streľby, čo sa prejavilo aj na skóre, keď sme druhú tretinu vyhrali v pomere 5:1. Tretiu tretinu odchytal výborne Peťo Scherfel a keďže cieľom bolo zamerať sa viac na obrannú fázu hry, udržali sme náskok vybudovaný v dvoch predchádzajúcich tretinách a zaslúžene vyhrali.