sTC Aréna Púchov
1. FBC TRENČÍN - akadémia II.
17:5
ICE Players Sereď

2. M.Timko - 1:0, 4. G.Kováč - 2:0, 7. G.Kováč (J.Hudec) - 3:1, 7. J.Hudec (M.Timko) - 4:1, 12. Kalnássy (J.Hudec) - 5:1, 15. J.Hudec (Kalnássy) - 6:3, 19. Štefančíková - 7:4, 19. J.Hudec (Kalnássy) - 8:4, 20. Kalnássy (J.Hudec) - 9:4, 23. M.Timko (Štefančíková) - 10:4, 23. M.Hudec - 11:4, 24. J.Hudec (Kalnássy) - 12:4, 25. Kalnássy (J.Hudec) - 13:4, 25. M.Timko (G.Kováč) - 14:4, 25. Štefančíková (M.Timko) - 15:4, 30. J.Hudec (Kalnássy) - 16:5, 30. G.Kováč - 17:5

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia II.

D.Palatinus (16. T.Bojda) - Školníková, M.Timko 3+2, G.Kováč 3+1, Štefančíková 2+1, Kalnássy 3+4, Katrenčík, J.Gavenda, Lím, J.Hudec 5+4, M.Hudec 1+0, Svincickyj. Tréneri: R.Timko, B.Šajban

D.Černuch - T.Černuch

Tretí turnaj po sebe jedno z našich družstiev dostalo za súpera hráčov Serede. Prvé dva zápasy boli ako herne tak emotívne vybičované do extrému, ktorý nepatrí do tejto vekovej kategórie. Aj na základe toho sme si v priateľskom predzápasovom rozhovore s trénerom hosťujúceho družstva nastavili limity, za ktoré v zápase nechceme ísť. Deti dostali za úlohu kombinačnú hru, čoho cieľom bolo nedržať loptičku dlho na svojej florbalke a nedovoliť tak súperovi hru „do tela“, ktorú má zvládnutú veľmi dobre. Od začiatku sme boli na palubovke Púchovskej sTC Arény dominantným tímom, keďže deti súpera viac menej „len naháňali loptičku“. Počas prestávky pred treťou tretinou si tentokrát deti sami mali zvoliť cieľ, ktorý chcú dosiahnuť a tak si stanovili streliť tri góly a maximálne jeden dostať. V záverečnej časti ich strelili sedem a inkasovali jeden, na ich tvárach bolo po zápase vidieť spokojnosť a nadšenie, že cieľ ktorý si oni vytýčili sa im podarilo nielen splniť, ale aj prekonať.