sTC Aréna Púchov
FBK HARVARD PARTIZÁNSKE
10:7
1. FBC TRENČÍN - akadémia

2. Lendvay - 1:1, 8. vlastný gól - 1:2, 8. Lendvay - 1:3, 23. Lendvay - 8:4, 24. A.Majdlen - 8:5, 26. Lendvay - 8:6, 28. Lendvay - 9:7

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

J.Mišák (16. G.Mateják) - J.Halás, Grofik, A.Majdlen 1+0, Pašš, Lendvay 5+0, Mahrik, D.Minárik, Petrík. Tréneri: R.Timko, B.Šajban

D.Černuch - T.Černuch

Na začiatku zápasu sa súper rýchlym gólom dostal do vedenia, na ktorý sme dokázali okamžite odpovedať a následne do ôsmej minúty streliť ďalšie dva. V tom okamihu akoby hráči nadobudli dojem, že zápas už majú vo vrecku. Partizánskemu sa však podarilo za dve minúty streliť štyri góly a dokonale otočiť vývoj zápasu. Druhá tretina sa niesla v znamení boja o každý centimeter ihriska a o každú loptičku, obe družstvá mali niekoľko vyložených šancí, avšak padol v nej len jediný gól, a to do našej siete. Aj tretia tretina priniesla obojstranne húževnatý a bojovný výkon oboch družstiev. Aj keď v našej hre bolo množstvo nedostatkov, hráčov treba pochváliť, že bojovali až do konca. Uznanie aj pre Jakuba Lendvaya, ktorý dokázal súperovi streliť 5 gólov, no aj napriek tomu sa po tretinách 3:5, 0:1, a 4:4 z víťazstva tešil súper.