MŠH Partizánske
FBK HARVARD PARTIZÁNSKE
9:10
1. FBC TRENČÍN - akadémia II.

1. J.Hudec (Kalnássy) - 0:1, 8. Kalnássy (J.Hudec) - 4:2, 11. M.Timko - 6:3, 15. M.Timko (Kalnássy) - 6:4, 20. M.Timko - 8:5, 22. Štefančíková (M.Timko) - 8:6, 22. J.Gavenda (J.Hudec) - 8:7, 27. J.Hudec (Kalnássy) - 8:8, 29. J.Hudec (Kalnássy) - 9:9, 29. Kalnássy (J.Hudec) – 9:10

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia II.

G.Mateják - Školníková, M.Timko 3+1, G.Kováč, Štefančíková 1+0, Kalnássy 2+4, Šurík, J.Gavenda 1+0, J.Hudec 3+3. Tréner: R.Timko

Orság - Cimo

Súboj proti domácemu Partizánskemu spĺňal aj tie najnáročnejšie kritériá mládežníckeho florbalu. Obojstranne rýchly a na túto kategóriu technicky vyspelý florbal sa musel páčiť naozaj všetkým, ktorí mali možnosť ho vidieť. Ako prví sa presadili my, avšak domáci štyrmi gólmi v rade skóre otočili. Na začiatku druhej tretiny sme prehrávali už 6:2, ale deti ani za takého nepriaznivého stavu zbrane nezložili a bojovali ďalej. Po dvadsiatich minútach bol priebežný stav zápasu 8:5 v prospech súpera, ktorý sa v tretej tretine zameral viac na bránenie, čo paradoxne bola voda na náš mlyn. Partizánske v záverečnej tretine skórovalo iba raz a keďže nám sa podarilo strelecky presadiť a zaznamenať päť gólov, po záverečnom hvizde sme sa tešili z víťazstva.