1. FBC TRENČÍN - akadémia II.
14:3
Tým FBC 11 TRNAVA

Bránky a asistencie

8. Kalnássy (J.Hudec) - 1:1, 10. M.Timko (Štefančíková) - 2:1, 15. J.Hudec (Kalnássy) - 3:2, 17. J.Gavenda (J.Hudec) - 4:2, 17. M.Timko (G.Kováč) - 5:2, 23. M.Timko - 6:2, 23. G.Kováč (M.Timko) - 7:2, 25. M.Timko (Štefančíková) - 8:2, 27. Kalnássy (J.Hudec) - 9:2, 27. Kalnássy (J.Hudec) - 10:2, 28. Štefančíková (M.Timko) - 11:2, 28. G.Kováč (M.Timko) - 12:2, 29. J.Gavenda (J.Hudec) - 13:2, 30. Školníková (Štefančíková) - 14:2

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia II.

G.Mateják - Školníková 1+0, M.Timko 4+3, G.Kováč 2+1, Štefančíková 1+3, Kalnássy 3+1, Šurík, J.Gavenda 2+0, J.Hudec 1+5. Tréner: R.Timko

Orság - Cimo

Rozhodcovia

Po dvoch týždňoch boli našimi súpermi opäť deti s Trnavy, tentokrát pre družstvo s označením Akadémia II. Kvalita súpera nám bola preto dobre známa. Trnavčania síce otvorili gólový účet zápasu, no nám sa podarilo do konca tretiny skóre otočiť. Aj v druhej tretine to bol obojstranne výborný florbal a aj napriek výborne chytajúcemu brankárovi Trnavy sa nám ju podarilo vyhrať. V záverečnej časti sa Trnavčania rozhodli dať šancu aj svojmu druhému brankárovi, ktorý tak zažil svoj debut, čoho sme dokonale využili a v priebehu piatich minút sa nám podarilo nastrieľať mu sedem gólov a rozhodnúť zápas. Strelecky sa najviac darilo Matúšovi Timkovi, ktorý strelil štyri góly a na ďalšie tri prihral.