30. S.Liška (Kyselica) – 1:5, 49. Hacek (Mikolka) – 2:

Šlosár (33.H.Kováč) – S.Liška 1+0, Robota, Záň, Košinár, Večeřa, R.Sága, Sebastián Halas – Mikolka 0+1, Kyselica 0+1, K.Kováčik, Krajčovič, Malko, Hacek 1+0, S.Timko, Kakody, Bečár. Tréneri: J.Holovka, N.Ondrášik

0:1

0:0

Kučera - D.Vrábeľ

15:34

Druhý zápas na turnaji sa podobal tomu predchádzajúcemu ako vajce vajcu. Inkasovali sme už v 17. sekunde, o niekoľko sekúnd sme nevyužili prvú z našich presilových hier a až do konca tretiny boli hostia jasne lepší. Na ich bránku sme v tejto časti vyslali len chudobné štyri strely, pričom nebezpečná bola len tá Kyselicova v 18. minúte. Herná nadvláda hostí pokračovala aj po prestávke, nám sa prvá skutočne pekná kombinačná akcia vydarila až v polovici zápasu, kedy Liška znížil na 1:5. Už o niekoľko sekúnd však hostia zvýšili, všetko pokračovalo v starých koľajach a Snipers, hodní svojho mena, si urobili z našej bránky strelnicu. Po ôsmom góle vystriedal Šlosára v našej bránke Kováč a do konca tretiny už neinkasoval. V záverečnej časti hostia v pohodovom tempe pridali ďalšie góly, „desiatku“ dosiahli v 55. minúte. O pomere síl na ihrisku najlepšie svedčí pomer striel na bránku 15:34 v prospech hostí.