1. FBC TRENČÍN - akadémia
6:3
(1:2, 4:0, 1:1)
ŠK VICTORY STARS DUBNICA NAD VÁHOM

12. Hacek (Robota) – 1:2 (P), 21. S.Timko (K.Kováčik) – 2:2 (P), 22. S.Timko (Záň) – 3:2, 24. Hacek (K.Kováčik) – 4:2, 39. Sebastián Halas (Hacek) – 5:2 (P), 42. K.Kováčik – 6:2

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

H.Kováč – Sebastián Halas 1+0, M.Bojda, Záň 0+1, Robota 0+1, J.Boško, Jarábková, F.Meško – Hacek 2+1, S.Liška, K.Kováčik 1+2, S.Timko 2+0, M.Jurík, Obert, Červeňan. Tréner: J.Lamačka

3:5

3:1

0:0

P. Chochula - Jaššo

21:13

Bol to zápas dvoch vyrovnaných súperov. Hoci sme v prvej tretine neboli horším tímom, Dubnica šla po prvých dvoch vážnejších situáciách pred našou bránkou do dvojgólového náskoku. Napriek tomu sme sa však z našej aktivity vyrušiť nenechali a v 12. minúte sme využili našu prvú presilovú hru na zníženie náskoku.

Aj náš vyrovnávajúci gól padol počas početnej prevahy, keď vylúčenie Dubničanov päť sekúnd pred koncom úvodnej časti využil na vyrovnanie nekompromisnou delovkou hneď v úvode druhej tretiny Timko. A o necelú minútku sme už šli do vedenia, znovu po góle Timka, ktorý zblízka dorazil do siete brankárom vyrazenú strelu. Bola to z našej strany vydarená tretina, herne i číselne. V 24. minúte zvýšil naše vedenie po jednej z najkrajších akcií Hacek a v jej závere sme skórovali Sebom Halasom aj tretí raz počas presilovej hry. A to sa patrí ešte určite spomenúť ďalšiu nechytateľnú Timkovu „pumelicu“, ktorú päť sekúnd pred koncom zastavila horná žŕdka.

Keďže sme po krásnej individuálnej akcii Krištofa Kováčika pridali hneď v úvode 3.tretiny aj šiesty presný zásah, pomer síl na ihrisku dával tušiť, že náš obrat bol dokonaný definitívne. Zápas sme si až do konca s prehľadom kontrolovali a tretí gól sme inkasovali v oslabení až jedinú sekundu pred koncom zápasu. Dubničanom sme teda presne vrátili požičané, čo by mal byť pred ďalšími dvoma vzájomnými zápasmi v rámci 1.ligy pozitívny psychologický moment pre náš tím.