12:2
(5:0, 4:0, 3:2)
FK AS TRENČÍN - BIELI

Bránky a asistencie

1. Hacek (Robota) – 1:0, 5. K.Kováčik (Ochránek) – 2:0, 6. Sebastián Halas (Mikolka) – 3:0, 11. K.Kováčik (Mikolka) – 4:0, 18. Hacek (Obert) – 5:0, 28. Hacek (R.Sága) – 6:0, 33. Sebastián Halas (K.Kováčik) – 7:0, 36. M.Jurík – 8:0, 39. Ochránek (K.Kováčik) – 9:0, 45. K.Kováčik – 10:1, 59. Mikolka (Ochránek) – 11:2, 59. Záň (M.Jurík) – 12:2

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

H.Kováč – Robota 0+1, R.Sága 0+1, M.Bojda, Sebastián Halas 2+0, J.Boško, F.Meško, Jarábková – S.Timko, Obert 0+1, Hacek 3+0, Mikolka 1+2, K.Kováčik 3+2, Záň 1+0, M.Jurík 1+1, Ochránek 1+2, Červeňan, Guliš. Tréner: J.Lamačka

Strely na bránku

V tomto stretnutí nebolo od začiatku pochýb, kto bude na ihrisku pánom. Skóre otvoril už v 45. sekunde Hacek, skóre narastalo s takmer strojovou pravidelnosťou a na súperovu bránku sme vyslali strelu v priemere každú minútu, pričom za jeho chrbtom ich skončil rovný tucet. Súperovi sme sa dovolili trochu nadýchnuť až v záverečnej časti najmä zásluhou zníženej koncentrácie.

Ohlasy trénerov

1. FBC TRENČÍN - akadémia: Juraj LAMAČKA: „Zápas proti bielemu tímu AS sme mali od úvodného striedania pod kontrolou. Už v prvej minúte sme sa ujali vedenia. Ideálny vstup do zápasu a pre ďalšiu pohodu. Herné činnosti jednotlivcov, práca s loptičkou, dostupovanie, aktívna hra – to boli atribúty, za ktoré som chalanov pochválil. Už po prvej tretine bolo skóre 5:0. Drobné chybičky sa vyskytli po prestávke najmä v úvode 2.tretiny, kedy bola hra rozháraná pod vplyvom nerovnovážneho stavu (presilovky/oslabenia). Trvalo sedem minút, kým sa opäť hra vrátila do „normálu“. Ďalšími gólmi sme navýšili skóre až na 9:0. Posledná tretina sa v pohode dohrávala, do zápasu sa zapojili všetci nominovaní hráči.“