H.Kováč (52. Labaj) – Robota, R.Sága, M.Bojda, Sebastián Halas, J.Boško, F.Meško, Jarábková – S.Timko, Obert, Hacek, Mikolka 1+0, K.Kováčik, Záň, M.Jurík, Ochránek, Červeňan, Guliš. Tréner: J.Lamačka

0:1

0:0

Cimo - Šálek

7:51

Druhý zápas bol presným opakom prvého. Pravda, bolo to najmä inou kvalitou súpera, ale nervozita na našich florbalkách bola očividná a až zbytočne prehnaná. Odolávali sme iba prvých pár minút, súper nás jasne prestrieľal a prevýšil vo všetkých herných činnostiach.

1. FBC TRENČÍN - akadémia: Juraj LAMAČKA: „Proti červeným mal byť z pohľadu postavenia oboch tímov v tabuľke a kvalite súpera ozdobou priebežnej časti sezóny. Avšak ako sa to niekedy stáva, niečo máš v hlave a iné sa deje na ihrisku. Od úvodného vhadzovania a prvého striedania sme sa prezentovali obrovskou nervozitou. Akoby ťarcha zápasu zväzovala ruky a bohužiaľ aj nohy hráčom. Chýbal pohyb s loptičkou, ale aj bez nej. Tak ako som v predchádzajúcom zápase vyzdvihol herné činnosti hráčov, tak v tomto zápase nefungovalo absolútne nič. Najmä práca s loptičkou pod tlakom nám robila obrovské problémy. Ihneď sme boli dostupovaní súperom, aktívny tlak na našu obranu a kopenie chyby za chybou. Polovica prvej tretiny bola bezgólová, ale potom nás v rozmedzí necelej dvojminútovky super posadil na zem. Po prvej tretine skóre 0:4. V úvode 2.tretiny pokračovala naša rozháraná hra a v podstate nás súper nepustil k ničomu. Ďalšími gólmi navýšil svoje skóre na 1:7. Tretie dejstvo bolo dohrávané, lebo hlavy už nepustili. Netreba z toho ale robiť tragédiu, malo by to byť len veľké ponaučenie a návrat do tvrdého tréningového procesu.“