1:10
(0:7, 0:2, 1:1)
1. FBC TRENČÍN - akadémia

Bránky a asistencie

4. Hacek (M.Bojda) – 0:1, 4. S.Timko (Obert) – 0:2, 5. Mikolka (S.Liška) – 0:3. 11. Robota (K.Kováčik) – 0:4, 12. Mikolka (K.Kováčik) – 0:5, 13. Hacek (Obert) – 0:6, 17. S.Timko – 0:7, 24. Záň (S.Liška) – 0:8, 29. Mikolka (K.Kováčik) – 0:9, 57. Obert (Hacek) – 1:10,

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

Zostava: H.Kováč – M.Bojda 0+1, Sebastián Halas, Robota 1+0, Záň 1+0, J.Boško, Jarábková – S.Timko 2+0, Obert 1+2, Hacek 2+1, Mikolka 3+0, S.Liška 0+2, K.Kováčik 0+3, Červeňan, M.Jurík, F.Meško. Tréneri: J.Lamačka, N.Ondrášik.

Strely na bránku

Od úvodu sme začali aktivne, využívali šance a prakticky po prvej tretine bolo „vymaľované“. Do zvyšku zápasu urobili tréneri zopár zmien a dali viac priestoru menej vyťažovaným hráčom s cieľom získať pre nich viac zápasovej praxe a súčasne pošetriť sily do ďalšieho zápasu. Zjavne to ale nebolo úplne ideálne riešenie, lebo chlapci sa nedostali do v požadovaného zápasového rytmu, takže nárast skóre sa takmer úplne zastavil.

Ohlasy trénerov

1. FBC TRENČÍN - akadémia: Norbert ONDRÁŠIK: „V súboji s Galantou som videl pozitíva hlavne v prvej tretine, ktorú sme vyhrali úplne jednoznačne. V závere sme síce efektívni neboli, ale kombinačná hra sa začínala podobať našim predstavám. co sa aj prejavilo na vysledku. V záverečnej tretine som bol spokojný s poslednými minútami, kedy chlapci ukázali, že sa naozaj začínajú vidieť a prejavuje sa u nich progres.