FK AS TRENČÍN - ČERVENÍ
3:5
(0:0, 1:1, 2:4)
1. FBC TRENČÍN - akadémia

25. Mikolka (S.Liška) – 0:1, 46. Hacek – 1:2, 54. Hacek (Sebastián Halas) – 2:3, 55. S.Timko (Záň) – 2:4, 60. K.Kováčik – 3:5

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

H.Kováč – Robota, R.Sága, M.Bojda, Sebastián Halas 0+1, Záň 0+1, Jarábková – K.Kováčik 1+0, S.Liška 0+1, Mikolka 1+0, S.Timko 1+0, Obert, Hacek 2+0, J.Boško, F.Meško. Tréneri: J.Lamačka, N.Ondrášik

0:1

0:0

0:0

Morvay - Cimo

Vedeli sme že, nás nečaká ľahký zápas. Z derby majú chlapci vždy rešpekt. Od úvodu sme ale šli koncentrovane a obetavo za svojím cieľom. Dokázali sme sa dostávať do viacerých gólových príležitostí, ktoré sme ale väčšinou, žiaľ, nedokázali premieňať. V druhej tretine sme šli do vedenia a chlapci začali cítiť šancu, že by mohli uspieť, Hru sme otvárali viac a viac a súper pohrozil šancami, ktoré skončili na spoľahlivom brankárovi Hugovi Kováčovi.

V tretej tretine sme konečne dokázali gólom Sama Timka súperovi „odskočiť“ na 2:4, chalani sa zomkli a zahrali ako výborný tím. A hoci súper v závere ešte znížil, záver sme zvládli výborne a súperovi sme vôbec nedovolili ohroziť našu bránku. Definitívnym klincom bol Kováčikov gól na 3:5 22 sekúnd pred koncom zápasu.